Maszyna do okładek Zorpack ZEA 90 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2015
Liczba ofert online 143
Ostatnia aktywność 11 czerwca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Urządzenia do formowania pudeł z piecem termokurczliwym ZORPACK
Opis
ZESTAW FORMERÓW PIENIĘŻNYCH MODEL ZAH.
Układ wejściowy wykonuje wymagane zgrupowania za pomocą układu pneumatycznego. Pojemniki o pojemności 250 g będą przetwarzane dla jednego wejścia, a pojemniki 500 g, 1000 g - dla drugiego równoległego. Przyssawki podajnika przyjmują podstawę kartonu, umieszczając wypukłe boki między zaciskarkami łańcuchowymi. System wprowadzający przenosi grupowanie do rozwiniętego pudełka, które jest zgodne z produktem. Zestaw cylindrów, które składają wszystkie klapy pudełka, aby można go było ustawiać jeden na drugim. Dostarczamy pudła ułożone w dwóch wysokościach.
MODEL ZORPACK WKŁADANY PIEC: ZEA / 90
Kwadratowe paczki otrzymujemy na przenośniku wejściowym produktu w temperaturze 90º. Paczki przesuwają się poziomo wzdłuż ich długiego boku, przenośnik o nachyleniu do góry ma zainstalowany na końcu system pneumatyczny, który ustawia paczki pionowo. Maszyna jest wyposażona w zestaw cylindrów, które przeprowadzają separację produktu w wymaganych formatach. Aby osiągnąć wyższą produkcję, możemy zainstalować system pozycjonowania od 1 do 2 rzędów na przenośniku wlotowym.
cechy

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English