Maszyna kontrolna WILCO WILCOMAT MC/LFC Super sprzedawca

Producent WILCO
Model WILCOMAT MC/LFC
Rok 2006
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny kontrolne / kontrolujące
ID produktu P01028083

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 14 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Niektóre materiały opakowaniowe wymagają 100% testów integralności zgodnie z załącznikiem 1 do wytycznych UE GMP. Wykrywacz nieszczelności Wilcomat to szybki system kontroli, stosowany w celu spełnienia tych wymagań, a nie ograniczenia produkcji. WILCOMAT to wykrywacz nieszczelności dla szerokiej gamy produktów, takich jak fiolki, ampułki, strzykawki, blistry i wiele innych.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Metoda LFC zapewnia bardzo czuły 100% test szczelności przy dużych prędkościach produkcji dla pojemników do pakowania pierwotnego wypełnionych płynem i liofilizowanych. Za pomocą opatentowanego systemu pomiaru siły, w komorze próżniowej mierzona jest siła różnicowa wnęk blistrowych lub torebek. Ta metoda pozwala bezpiecznie zidentyfikować duże lub drobne wycieki. Podczas procesu testowania parametry testu i wyniki testu są wyświetlane na wyświetlaczu. Podobnie jak w przypadku innych metod różnicowania ciśnień, metoda LFC opiera się na wymianie gazowej między zbiornikiem a komorą badawczą. Aby przetestować pojemniki wypełnione cieczą, metoda LFC działa przy głębokim poziomie próżni. Ten poziom próżni umożliwia odparowanie cieczy i wymaga użycia niestandardowych, zastrzeżonych czujników opracowanych przez WILCO do precyzyjnych pomiarów różnicy ciśnień. Metoda LFC jest zoptymalizowana do sprawdzania wycieków zarówno w przestrzeni nad roztworem, jak i fazy ciekłej pojemnika.

Rok budowy: 2006

DANE TECHNICZNE
Power Va 1000
Napięcie Volt 3x400
Ciśnienie Bar 6

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English