Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 11 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Monitorowanie przerwania butelek to nieniszczący system wykrywania nieszczelności przeznaczony do kontroli jakości linii produkcyjnej. Podkreślając łatwość obsługi, metoda testowania WILCO model W6F / T może wykryć słabe uszczelnienie, gruby wyciek lub małe dziurki w gotowych opakowaniach w ciągu kilku sekund.SEKTORY UŻYTKOWANIA:
Farmaceutyczny, chemiczny, kosmetyczny, spożywczy, dietetyczny, wyroby medyczne, produkcja.GŁÓWNE CECHY:
Monitorowanie pękania butelek służy do testowania szczelności pojemników zamkniętego, zawierającego co najmniej jeden składnik ciekły. Pojemnik wprowadza się do jamy testowej. Kontrolowane jest ciśnienie w obszarze wokół pojemnika, a następnie wewnątrz badanej wnęki. Monitorowanie odbywa się za pomocą czujnika ciśnienia podciśnienia. Wyciek jest wykrywany przez monitorowanie zmiany ciśnienia w obszarze otaczającym pojemnik, co jest spowodowane parowaniem cieczy wyciekającej z wycieku.Rok budowy: 1997

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English