Masownica Wagner flexcontrol plus + commande EPG3000 Super sprzedawca

Producent Wagner
Model flexcontrol plus + commande EPG3000
Rok
Lokalizacja Francja FR
Rodzaj Miksery / masownice
ID produktu P210416064

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2015
Liczba ofert online 35
Ostatnia aktywność 20 kwietnia 2021

Dane techniczne

Wydajność 0 L
Średnica zbiornika 0 mm
Materiał zbiornika
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

Mieszalnik dozujący Wagner flexcontrol plus

Dobry stan.
Dostarczane jak na zdjęciach.
ze skrzynką sterującą EPG 3000 do pistoletu natryskowego.
FlexControl plus: genialny. Jeszcze więcej lakieru, jeszcze więcej możliwości - FlexControl plus przekona Cię szeregiem dodatkowych funkcji.
Dzięki swojej łatwości obsługi FlexControl plus oferuje prawie nieograniczone możliwości w zakresie użytkowania, stosowania i wbudowywania urządzeń peryferyjnych.

Elektroniczne systemy mieszania dla wymagań wysokiego i niskiego ciśnienia.

Wymagania dotyczące dokładności dozowania, niezawodności procesu, jakości zewnętrznej, szybkiej i wydajnej zmiany koloru, zmniejszenia zużycia produktu itp. W związku z zastosowaniami wieloskładnikowymi wzrosły ogromnie w ostatnich latach.
Stale rosnące wymagania jakościowe w branży, presja cenowa oraz zaostrzona konkurencja i przepisy dotyczące ochrony środowiska również mają wpływ na technologię urządzeń.
Coraz częściej stosuje się nowe materiały 2K i 3k, takie jak farby o wysokiej zawartości części stałych i farby na bazie wody. Urządzenia mieszające i dozujące WAGNER gwarantują wysoki poziom dokładności mieszania, a tym samym doskonałe wykończenie zewnętrzne. Zmniejszone zużycie produktu i płynu do płukania, a także szybkie i wydajne płukanie oraz zmiana receptury, obniżają koszty i zapewniają szybki zwrot inwestycji.
W zależności od typu instalacji WAGNER oferuje szeroką gamę funkcji technicznych, od obsługi za pomocą ekranu dotykowego po podłączenie do podstawowych systemów rejestracji danych operacyjnych.
Wdrożenie specyficzne dla klienta czy uniwersalne zastosowanie? Rodzaj aplikacji, ilość farb, utwardzaczy i rozpuszczalników
używane są ważne parametry w projektowaniu systemu mieszania i dozowania. Aby inwestycja była na jak najniższym poziomie, plik
Aby inwestycja była jak najmniejsza, systemy mieszania i dozowania WAGNER są modułowe, dzięki czemu później możliwe są również dodatkowe opcje modernizacji w ramach specyfikacji fabrycznej.
Jako specjalistyczna firma działająca na całym świecie WAGNER oferuje pełną gamę urządzeń i komponentów do przemysłowej technologii wykańczania powierzchni:
pompy wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe, urządzenia mieszające i dozujące, systemy kontrolerów i pistolety każdego typu dostosowane do wymagań klienta, aż do wysokoobrotowych rozpylaczy obrotowych.
Do użytku w strefach Ex system może składać się z szafy sterowniczej i sekcji dla produktów Ex.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English