Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 729
Ostatnia aktywność 3 kwietnia 2020

Dane techniczne

Pojemność minimalna
Pojemność maksymalna
Dokładność
-------------------
Długość x szerokość x wysokość - × - × -
Waga-
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Ten automatyczny ciągły waga kontrolna składa się: podstawowego elementu podtrzymującego równowagi i taśmą przenośnika, a wysokiej czułości i wysokiej wydajności wag kontrolnych, dostarczanego z czujnika elektromagnetycznego, które przekształca się w sygnał elektryczny położenie wagi pod ciężarem z Produkt, przenośnik taśmowy i jednostkę projektor, który sygnalizuje moment, w którym obiekt ma zamiar opuścić równowagi.
 
GŁÓWNE CECHY:
Waga kontrolna jest częścią linii transportowej, która kontroluje obiektów dowolnego typu i kształtu. Przechodzenie przez powierzchnię ważenia zajmuje pewien czas. Chociaż krótki, czas ten jest na tyle wagi do przyjęcia położenia, które jest proporcjonalne do masy wyrobu.
Kiedy ma zamiar opuścić łuski, obiekt spełnia wiązkę światła, która przecina przenośnika. W ten sposób w cieniu, The fototransistor komendy obwodu elektrycznego w celu przeprowadzenia natychmiastowego sprawdzania wagi. Wartość ta masa jest następnie porównywana z dwóch wartości, niższych i wyższych, stacjonarnych jak ograniczenia akceptacji. Waga kontrolna to według tego wyniku przyjmuje lub odrzuca ważą konsekwencji pozwolić jej przejść w spokoju, albo odwrócić i odrzucić. Gdy ten ostatni stanie, obiekt może zostać skierowane w zależności od rodzaju ubytku masy (nadwyżki lub braku) w lewo lub w prawo.

Rok: 1984


Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English