Używana pakowaczka Videojet Excel/100 Super sprzedawca

Producent Videojet
Model Excel/100
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny do pakowania różnego typu
ID produktu P40902065

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 26 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 510,0 × 205,0 × 610,0
Waga 38 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Rodzaju maszyny:
Drukarka Videojet Excel 100 jest maszyną do znakowania bezkontaktowy atramentowych przeznaczony do drukowania informacji drobnym drukiem na produkcie. Szczególnie stosowane do przemysłowego znakowania, kodowania i nadruku. Bez względu na wymagania produkcyjne, koderzy drukować na ciągły i niezawodny, wymagający minimalnej interwencji ze strony operatora. Począwszy od całkowitej niezawodności nawet po długim okresie wygrzewania.Jeden przycisk steruje procesem włączania i wyłączania. Gabinet wytrzymały stalowe dla ochrony przed kurzem i zachlapaniem. Elastyczność aplikacji. Do czterech wierszy wydruku o różnych formatach. Ta drukarka jest przeznaczona do montażu w mniejszych pomieszczeniach.
 
ZAKRES STOSOWANIA:
Farmaceutyczna, chemiczna, kosmetyki, jedzenie, diety, wyrobów medycznych, produkcji.

Jak ':
Drukarka jest utworzona przez głowicę drukującą przymocowaną do obudowy z nierdzewnej stali za pomocą giętkiego przewodu.Szafa zawiera układ tuszu i elektronicznego układu sterowania kontrolowanego przez płyty na drzwiczkach szafki.Układ z atramentem jest osadzony na ramie, co sprawia, że należy wycofać z obudowy. Składniki głowicy są zamontowane na sztywnej ramie, z całkowicie zamkniętą górną część zawierającą połączenie pomiędzy główką i przewodów.Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej drzwi z dwoma oddzielnymi przedziałami.Górne drzwi zawiera panel sterowania drukarki. Doprowadziło to do głowicy i wszystkich połączeń zewnętrznych dostępnych z lewej strony. Są uchwyty do przenoszenia po obu stronach obudowy. Każdy drukowany znak jest utworzona przez matrycę kropek wykonanych z linii lub odcinków kropel atramentu. Krople tuszu z każdej sekcji są rozmieszczone elektroniki oraz sekcje odchylające są oddalone od siebie o ruchu poligraficznego poniżej powierzchni głowicy. Relacje dowodzenia, konserwacja i raporty błędów są dokonywane za pośrednictwem panelu przedniego w komunikacji z systemem elektronicznym.Drukarka jest w pełni kontrolowany przez oprogramowanie.System zapewnia tuszem głowicy atramentem w odpowiednim ciśnieniem i lepkości.Drukarka posiada zbiornik tuszu i jest wyposażony w urządzenia do kontroli i efektywności kodera druku czujnik komandosów. Zamontowany na podstawie z koła.

Długość mm 510 konsola
Mm Szerokość 205 konsola
Konsola 610 wysokość mm
Waga netto 38 kg
Napięcie 220 ​​V
Częstotliwość 50-60 Hz
fazy 1
Ciśnienie powietrza 6.9
Maksymalna szybkość druku 279m / min

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English