Maszyna poligraficzna VIDEOJET EXCEL UHS Ultra High Speed Super sprzedawca

Producent VIDEOJET
Model EXCEL UHS Ultra High Speed
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Inne - prasa i drukowanie
ID produktu P01016040

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 799
Ostatnia aktywność 9 kwietnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Ta drukarka Videojet Excel UHS to bezkontaktowa drukarka atramentowa przeznaczona do drukowania informacji o małych znakach na produkcie. Szczególnie stosowany do znakowania przemysłowego, kodowania i nadruku. Spójne kody wysokiej jakości, wymagające minimalnej interwencji operatora. Niezawodny rozruch, nawet po niekontrolowanym wyłączeniu. Przycisk On steruje całym procesem uruchamiania i wyłączania. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej, odporna na kurz i zachlapanie. Elastyczne aplikacje. Ta drukarka jest zaprojektowana do instalacji w możliwie najmniejszej przestrzeni. Drukarka EXCEL Series 170i może serializować, automatycznie przesuwać daty ważności i drukować numery części, kody partii i komunikaty na dowolnej powierzchni.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Drukarka składa się z głowicy drukującej połączonej z obudową ze stali nierdzewnej za pomocą elastycznego przewodu. Szafka zawiera system atramentowy i sterujący układ elektroniczny obsługiwany za pomocą panelu na przednich drzwiach szafy. System atramentowy jest zamontowany na ramie, dzięki czemu można go wyjąć z szafki. Elementy głowicy drukującej są zamontowane na sztywnej podstawie, z całkowicie zamkniętą częścią górną zawierającą połączenia między głowicą drukującą a okablowaniem. Szafka wykonana jest ze stali nierdzewnej z drzwiami prowadzącymi do dwóch oddzielnych przegród. W górnych drzwiczkach znajduje się panel sterowania drukarki. Przewód obsługujący głowicę drukującą i wszystkie połączenia zewnętrzne wchodzą w lewą stronę. Po obu stronach szafy znajdują się uchwyty transportowe. Każdy drukowany znak składa się z matrycy punktowej złożonej z linii lub pociągnięć kropel atramentu. Krople atramentu w każdym pociągnięciu są oddzielane od siebie dzięki elektronicznemu odchylaniu, a pociągnięcia są oddzielane od siebie przez ruch powierzchni drukowania pod głowicą. Cała kontrola operatora, konserwacja i raportowanie błędów odbywa się za pośrednictwem panelu przedniego w komunikacji z systemem elektronicznym. Drukarka jest całkowicie sterowana programowo. System atramentowy dostarcza do głowicy drukującej atrament o odpowiednim ciśnieniu i lepkości. Drukarka zawiera zbiornik farby drukarskiej i jest wyposażona w aparaturę do sterowania wydajnością kodera i czujnika poleceń drukowania.

DANE TECHNICZNE
Długość mm 510
Szerokość mm 205
Wysokość mm 610
Waga netto kg 38
Napięcie 100-240 V.
Częstotliwość 50-60 Hz
Fazy 1
Ciśnienie powietrza 6,9 bar
Prędkość druku max 338 m / min

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English