Używana pakowaczka Videojet Excel/170i Super sprzedawca

Producent Videojet
Model Excel 170i
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny do pakowania różnego typu
ID produktu P40901071

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 855
Ostatnia aktywność 17 stycznia 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 510,0 × 205,0 × 610,0
Waga 38 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Rodzaju maszyny:
Drukarka Videojet Excel 170i jest oznakowanie maszyny do bezdotykowego atramentowych przeznaczony do drukowania informacji drobnym drukiem na produkcie. Szczególnie stosowane do przemysłowego znakowania, kodowania i nadruku. Bez względu na wymagania produkcyjne, koderzy drukować na ciągły i niezawodny, wymagający minimalnej interwencji ze strony operatora. Począwszy od całkowitej niezawodności nawet po długim okresie wygrzewania.Jeden przycisk steruje procesem włączania i wyłączania. Gabinet wytrzymały stalowe dla ochrony przed kurzem i zachlapaniem. Elastyczność aplikacji. Do czterech wierszy wydruku o różnych formatach. Ta drukarka jest przeznaczona do montażu w mniejszych pomieszczeniach.

ZAKRES STOSOWANIA:
Farmaceutyczna, chemiczna, kosmetyki, jedzenie, diety, wyrobów medycznych, produkcji.

Jak ':
Drukarka jest utworzona przez głowicę drukującą przymocowaną do obudowy z nierdzewnej stali za pomocą giętkiego przewodu.Szafa zawiera układ tuszu i elektronicznego układu sterowania kontrolowanego przez płyty na drzwiczkach szafki.Układ z atramentem jest osadzony na ramie, co sprawia, że należy wycofać z obudowy. Składniki głowicy są zamontowane na sztywnej ramie, z całkowicie zamkniętą górną część zawierającą połączenie pomiędzy główką i przewodów.Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej drzwi z dwoma oddzielnymi przedziałami.Górne drzwi zawiera panel sterowania drukarki. Doprowadziło to do głowicy i wszystkich połączeń zewnętrznych dostępnych z lewej strony. Są uchwyty do przenoszenia po obu stronach obudowy. Każdy drukowany znak jest utworzona przez matrycę kropek wykonanych z linii lub odcinków kropel atramentu. Krople tuszu z każdej sekcji są rozmieszczone elektroniki oraz sekcje odchylające są oddalone od siebie o ruchu poligraficznego poniżej powierzchni głowicy. Relacje dowodzenia, konserwacja i raporty błędów są dokonywane za pośrednictwem panelu przedniego w komunikacji z systemem elektronicznym.Drukarka jest w pełni kontrolowany przez oprogramowanie.System zapewnia tuszem głowicy atramentem w odpowiednim ciśnieniem i lepkości.Drukarka posiada zbiornik tuszu i jest wyposażony w urządzenia do kontroli i efektywności kodera druku czujnik

Długość 510 mm
Szerokość 205 mm
Wysokość mm 610
Waga netto 38 kg
Napięcie 100-240 tomy
Częstotliwość 50-60 Hz
fazy 1
Ciśnienie powietrza 6,9 bar
Maksymalna szybkość druku 278 m / min

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English