Maszyna do produkcji wina, piwa - maszyna do produkcji alkoholi VARI Buzzi

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Pośrednik
Aktywny od 2018
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 18 listopada 2021

Dane techniczne

Rodzaj Alkoholi
-------------------
Roboczogodziny 670 godziny
Godziny podłączenia do prądu 670 godziny
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status podłączony do prądu

Opis

Odchody winogron z gorzelni (60% wilgotności wagi --- 1kg = 600 gramów wody + 400g suchej masy) są dozowane (ślimak ma napęd falownikowy) i przechodzą do windy, a następnie do kolejnej śruby w celu włożenia do suszarki obrotowej; ma średnicę 1800 mm i długość 14000 mm; napędzany jest silnikiem elektrycznym VEM o mocy 5,5 kW poprzez solidny reduktor obrotów.
Gorące powietrze z piekarnika (1000 ° C) przechodzi do niego, aby woda wewnątrz winogron zamieniła się w parę. Suszone winogrona (skórka + pestki) wychodzą przy ok. 80 ° C i 8-10% wilgotności (nie jest problemem mieć mniejszą wilgotność) i przechodzą do przesiewacza przez kolejną śrubę i kolejną windę (obie są nowe - rok 2000) .
Do przesiewacza mamy oddzielenie nasion (nadających się do ekstrakcji oleju) i łusek.
Skórki (i nasiona) są transportowane za pomocą transporterów linowych (produkcji AZA international i zbudowanych w 2000 r.); skórki trafiają do zbiornika karmienia młyna). Stąd są dozowane specjalnym paskiem napędzanym falownikiem z magnesem, który usuwa ewentualne metalowe części, które mogą zapalić się podczas frezowania.
Młynek młotkowy jest nowy, zbudowany w 2000 roku z silnikiem 22 kw i nadaje się również do zbóż lub innych zastosowań; jest wyposażony w 20-metrowy rękawowy filtr powietrza, w komplecie ze sterownikiem PLC do oszczędzania sprężonego powietrza.
Pokruszona skóra (podobnie jak talk w proszku) jest umieszczana w zbiorniku o pojemności 6 cbm za pomocą innej windy (również nowy rok budowy 2000).
Za pomocą innego transportera linowego proszek jest umieszczany w małym zbiorniku, gdzie za pomocą śruby napędzanej falownikiem jest dozowany do palnika do pieca.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English