Maszyna przemysłu farmaceutycznego unknown glove box Super sprzedawca

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 25 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Komora rękawicowa przeznaczona do wszystkich tych działań produkcyjnych lub badawczych, które wymagają gwarancji całkowitej izolacji manipulowanego produktu. Jednostka 3-kołnierzowa wykonana ze stali nierdzewnej.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Przeznaczony do stosowania w przemyśle farmaceutycznym, biologicznym, chemicznym, spożywczym, dietetycznym, wyrobów medycznych.

GŁÓWNE CECHY:
Izolator służy do ochrony produktu podczas przetwarzania, osiągając wysoki poziom sterylności produktu, którego nie można osiągnąć/zagwarantować w tradycyjnym pomieszczeniu czystym ze standardowym aseptycznym fartuchem. Zadaniem tego izolatora jest zapewnienie bezpieczeństwa operatora dając maksymalną ochronę podczas wszystkich operacji przeładunkowych, zapewniając separację pomiędzy środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym schowka. Ten system jest odpowiedni do przygotowania, pomiaru i dokładnej kontroli czynności wysokiego poziomu na produktach chemiczno-farmaceutycznych, z operatorem poza obszarem operacyjnym. Przednia część wykonana jest z bezpiecznego przezroczystego pleksiglasu. 3 okrągłe kołnierze na 3 rękawiczki. Uszczelki wykonane są z gumy rurkowej o zamkniętych komórkach. Schowek wyposażony jest w boczne drzwiczki do wprowadzania materiałów i wyposażenia.

DANE TECHNICZNE
Długość mm 2100
Szerokość mm 880
Wysokość mm 1760
Waga netto Kg 300
Długość wewnętrzna komory mm 1480
Szerokość wewnętrzna komory mm 870

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English