Mieszalnik do cieczy / kremów Turbine 3 kW Super sprzedawca

Producent Turbine
Model 3 kW
Rok 2014
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Mieszalniki - substancje sypkie
ID produktu P00519010

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2012
Liczba ofert online 51
Ostatnia aktywność 15 stycznia 2021

Dane techniczne

Prędkość mieszadła 1400 rpm
Moc 3 kW
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Mieszadło TURBINY
Długość całkowita: 1230 mm.
Długość trzonu: 825 mm.
Ø Turbina zewnętrzna z 3 łopatami: 140 mm
Silnik: 220–380 V - 3 kW - 1400 obr./min
Sprzedaż według stanu.
TURBINA
Dzięki zastosowaniu TURBINY produkt jest zmuszony przejść przez głowę, gdzie wytwarzane są efekty ścinania, kruszenia i uderzenia cząstek, osiągając lepszą i szybszą homogenizację oraz eliminację tworzenia się grudek.
Przepływ wywołany przez TURBINE jest osiowy, co powoduje ciągłe pompowanie całego produktu przez głowicę, co pozwala uzyskać większe turbulencje i wydajną homogenizację.
Model TURBINE został zaprojektowany do mieszania produktów wymagających niskiego stopnia ścinania w aplikacjach, w których należy uzyskać jednorodny wynik.
Wysoka prędkość obrotowa turbiny generuje niezbędne ssanie, aby rozpocząć cyrkulację cieczy w zbiorniku. Po przyciągnięciu do turbiny część produktu poddawana jest promieniowemu przepływowi, który wytwarza ścinanie. Reszta produktu jest kierowana w kierunku dna zbiornika, zgodnie z cyrkulacją generowaną przez przepływ osiowy.
Charakterystyka tego miksera zapobiega obracaniu się zawartości zbiornika oprócz homogenizacji, mieszania lub rozpuszczania. Konstrukcja korpusu kanałowego przyczynia się do zwiększenia wydajności pompowania miksera, osiągając skuteczne mieszanki w małych i średnich objętościach bez potrzeby stosowania przegród. Ponadto system kotwiczący wraz z systemem uszczelniającym za pomocą uszczelnienia mechanicznego umożliwia instalowanie tych urządzeń w zbiornikach azotowych przy nadciśnieniu i / lub podciśnieniu.
Wszystko to sprawia, że urządzenia te są idealnymi mikserami do homogenizacji, dyspergowania, zawieszania, emulgowania, krystalizacji, rozpuszczania i poprawy wymiany ciepła w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym.
Oto niektóre przykłady zastosowań, w których mogą pracować: przygotowywanie majonezu, sosów, solanek, rozpuszczanie sproszkowanej żywności, dodatków, zagęszczaczy, konserwantów, homogenizacji, kremów kosmetycznych, żeli itp.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English