Prasa Trunz 300 TN. DM/SP. Zweryfikowany sprzedawca

Producent Trunz
Model 300 TN. DM/SP.
Rok
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Prasy hydrauliczne i mechaniczne
ID produktu P10122053

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 44
Ostatnia aktywność 22 lipca 2021

Dane techniczne

Siła nacisku (w tonach) 300 T
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

CYLINDER HYDRAULICZNY.

Solidna konstrukcja o podwójnym działaniu z wewnętrznymi prowadnicami, zapewniająca długą żywotność siłownika hydraulicznego.

Głowica złożona z 3 części (łeb gwintowany, łożysko z brązu przeciwzużyciowego i nasadka łba wkręcanego), tworzą zestaw zapewniający doskonałe prowadzenie i pochłanianie sił poprzecznych występujących w tłoczysku, tłoku i tulei podczas operacji tłoczenia i tłoczenia. Za pomocą pokrywy głowicy można wymienić uszczelki bez konieczności demontażu cylindra.

Trzpień doskonale prowadzony przez łożysko przeciwzużyciowe z brązu ołowiowego o dużym przekroju i odporności na ścieranie.

Uszczelki o wysokiej wydajności i trwałości: bardzo odporne na zużycie. Zaprojektowany do wysokich ciśnień, temperatur i prędkości przy minimalnym współczynniku tarcia.

Grubość wykładziny jest przewymiarowana o 35% powyżej wymaganego współczynnika bezpieczeństwa mechanicznego, dzięki czemu unika się rozszerzania i deformacji, aw konsekwencji przedwczesnego zużycia uszczelek.

SKOK: regulowany w mikrometrach milimetrowych i rzeczywista wizja przemieszczenia.

REGULATOR CIŚNIENIA ROBOCZEGO z manometrem i zaworem ochronnym manometru zintegrowanym z panelem elektrycznym dla łatwego przeglądania i dostępu.

GRUPA HYDRAULICZNA: komponenty marki VICKERS. Zainstalowany wzdłużnie w górnej tylnej części maszyny. Zbiornik jest specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić późniejsze operacje, jednocześnie zwiększając pojemność oleju i znacznie zmniejszając rozmiar maszyny i zbędne występy.

WYJMOWANY STÓŁ o dużych wymiarach z rowkami "T" i centralnym otworem.

Elektryczny pedał CONTROL.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English