Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 15 kwietnia 2020

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Sprzęt do obróbki i cięcia tkanek (patologia):

   AUTOMATYCZNY PROCESOR TKANEK: Thermo Scientific Microm Model STP-120

       Definicja: Jest to sprzęt służący do utrwalania, odwadniania, oczyszczania i infiltracji próbek tkanek płynną parafiną w celu późniejszego zatopienia bloku parafinowego.

       Załączam zdjęcia zamkniętego, półotwartego i otwartego procesora; a także wyświetlacz pokazujący, że jest włączony (jak zobaczysz, nadal zachowuje zewnętrzny plastik wyświetlacza bez wyjmowania). Podobnie przesyłam zdjęcia części zamiennych do filtrów, smarów, bezpieczników i akumulatorów, które zostały pierwotnie dostarczone, pokazując w ten sposób ich niewielkie wykorzystanie. Jest dostarczany z instrukcjami w języku hiszpańskim.

    CENTRUM WŁĄCZANIA PARAFIN: Thermo Scientific Microm EC 350

    Definicja: Jak sama nazwa wskazuje, jest to aparat do włączania tkanki, która wcześniej opuściła procesor, do bloku parafiny; konieczne, aby kolejne cięcia były wystarczająco cienkie, aby były widoczne pod mikroskopem.

    Wysyłam też zdjęcia konsoli, na których można zweryfikować, czy utrzymuje ona plastik wyświetlacza i pokazuje akcesoria pedału, aby móc wykonać wtrysk parafiny ręcznie lub za pomocą pedału. Jest również wysyłany włączony, aby zademonstrować swoją funkcjonalność.

   
    MICROTOME OBROTOWE: Thermo Scientific Microm HM 325

    Definicja: Jest to niezbędny instrument umożliwiający wykonanie dostatecznie drobnych nacięć tkanki zawartej w parafinie w celu jej późniejszego widzenia w mikroskopie.

    Wysyłam zdjęcia mikrotomu z oryginalną okładką i bez niej.
  

    NAGRZEWNICA WODNA DO ŁAZIENKI.

    Definicja: pojemnik, który utrzymuje wodę w stałej temperaturze, aby móc NAPRAWNIE ROZŁOŻYĆ na szkle wyciętą tkankę parafinową, którą chcemy zobaczyć pod mikroskopem.

    Przesyłam zdjęcia grzejnika z zewnętrznym termometrem i dołączoną pokrywą.

    PIEC: Spoiwo B28

    Definicja: Zamknięty pojemnik, który wytwarza ciepło na drodze konwekcji, co pozwoli nam odparafinować próbkę po jej prawidłowym umieszczeniu na szkle.

      Wysyłam zdjęcia pieca pokazujące, że jest włączony i otwarty, aby mogli ocenić jego idealny stan i niewielkie wykorzystanie.

   Wszystkie zespoły mają swoje oryginalne instrukcje w idealnym stanie, które obejmują strukturę techniczną, jeśli chcesz zdjęcia, mogę je również wysłać.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English