Waga kontrolne Tecnoeuropa OMNICONTROL Super sprzedawca

Producent Tecnoeuropa
Model OMNICONTROL
Rok 1983
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Wagi kontrolne
ID produktu P51215062

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 803
Ostatnia aktywność 22 czerwca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Ten OMNICONTROL automatyczny ciągły waga kontrolna składa się: a podstawowym elementem nośnym wagi i przenośnika taśmowego, a wysokiej czułości i wysokiej wydajności wag kontrolnych, dostarczanego z detektor elektromagnetyczny, który przekształca się na sygnał elektryczny położenie wagi pod ciężarem produkt, przenośnik taśmowy i jednostki projektor, który sygnalizuje moment, w którym obiekt ma zamiar opuścić równowagi.

GŁÓWNE CECHY:
Waga kontrolna jest częścią linii transportowej, która kontroluje obiektów dowolnego typu i kształtu. Przechodzi przez powierzchnię ważenia zajmuje pewien czas. Chociaż krótki, czas ten jest na tyle wagi do przyjęcia położenia, które jest proporcjonalne do masy wyrobu.
Kiedy ma zamiar opuścić skale, obiekt spełnia wiązkę światła, która przecina przenośnika. W ten sposób w cieniu, fototransistor komendy obwodu elektrycznego do przeprowadzenia kontroli wagi natychmiast. Wartość ta masa jest następnie porównywana z dwóch wartości, niższych i wyższych, ustalonych w granicach akceptacji. Waga kontrolna to według tego wyniku akceptuje lub odrzuca ważenia, w związku z tym niech się przejść w spokoju, lub odwrócić i go odrzucić. Gdy ten ostatni się stanie, obiekt może zostać skierowany w stronę w zależności od rodzaju ubytku masy ciała (nadwyżki lub brak) w lewo lub prawo.

Rok: 1983

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English