Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 805
Ostatnia aktywność 18 czerwca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Ta myjka klasy farmaceutycznej została zaprojektowana, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania klientów i spełniać międzynarodowe standardy w celu zapewnienia wysokiej wydajności wraz z łatwym dostępem do komponentów, a wszystko to przy minimalnej powierzchni. Ten system myjący został opracowany i skonstruowany z myślą o wysokim poziomie czyszczenia wymaganym w przemyśle farmaceutycznym.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Udowodniona skuteczność mycia i płukania dzięki silnym strumieniom podgrzanej wody i dodatkowym specjalnym detergentom i dezynfekującym. Elastyczność umożliwiająca mycie i suszenie szerokiej gamy akcesoriów, takich jak tace, małe szklane fiolki, wtryskiwacze, pompy, narzędzia do ściskania, kosze zasypowe, butelki i nakrętki. Innowacyjne suszenie bez energii. Mniejsza powierzchnia postojowa, wymiary, zużycie mediów. Komora myjąca w całości wykonana ze stali nierdzewnej. Cykle mycia, płukania i suszenia wykorzystują te same orurowanie. Zapewniony jest wysokowydajny system suszenia, który zapewnia nie tylko doskonałe suszenie wsadu, ale także doskonałe osuszenie rurociągów i samej komory mycia. Aby zagwarantować bezpieczeństwo operatora, przewidziano również czas schładzania, aby uniknąć ewentualnego narażenia na wysokie temperatury.

Rok budowy: 1995

DANE TECHNICZNE
Moc Kw 17
Częstotliwość Hz 50
Napięcie Volt 220

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English