Producent Surdry
Model AR174
Rok 1998
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Autoklawy / Piece suszarnicze
ID produktu P00325018

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2013
Liczba ofert online 52
Ostatnia aktywność 8 kwietnia 2021

Dane techniczne

Temperatura pracy 140 °C
Ciśnienie 5 bar
2 pary drzwi Nie
Średnica komory 1700 mm
Moc silnika 23 kW
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Obrotowe autoklawy są używane do przewracania puszek lub innych podobnych rodzajów opakowań podczas sterylizacji i chłodzenia. Celem jest przesunięcie zawartości żywności w celu przyspieszenia wymiany ciepła wewnątrz pojemnika w celu poprawy jakości i uniknięcia ewentualnego negatywnego efektu związanego z ogrzewaniem w procesie statycznym (ogrzewanie przewodzące).

 Obrotowe autoklawy Surdry wyróżniają się solidną konstrukcją modelowaną za pomocą analizy elementów skończonych. Kosze lub stosy tac są indywidualnie mocowane, aby zapewnić prawidłowe podparcie ładunku bez powodowania uszkodzenia pojemników, koszy lub tac. Miękkie mechanizmy dociskające, a także inne ruchome części, takie jak wał napędowy wirnika lub koła podporowe, zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności w trudnych warunkach pracy. To stwierdzenie jest poparte wieloletnim doświadczeniem.

 Sztywne pojemniki, takie jak puszki, słoiki lub butelki, są ładowane do koszy z przegrodami między warstwami pojemników. Przekładki to perforowane arkusze wykonane z tworzywa sztucznego lub innych materiałów.

 Elastyczne pojemniki wykonane z folii z tworzywa sztucznego lub aluminium, takie jak torebki, tace i miski kształtowane termicznie, nie są odporne na ciężar górnych warstw pojemnika i dlatego mogą być ładowane tylko warstwami na pojedyncze tace.

 Obrotowe autoklawy można również stosować w trybie oscylacyjnym z podobnymi elastycznymi torbami lub opakowaniami, aby zmniejszyć koszt pełnego obrotu przy złożonych tacach.

 CIŚNIENIE PROJEKTOWE: 5 KG.

TEMPERATURA PROJEKTOWA: 140 ºC

Dostępne są 2

Szerokość
    Średnica: 1700
Marka
    Surdry
Model
    AR174
Rok produkcji
    1998
Wolty (v)
    380
Moc silnika (cv)
    23 kW
Materiał
    Stal nierdzewna
Ilość koszy
    4

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English