Maszyna czyszczaca / myjnia Stilmas PHARMASTILL MS 205S Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 10 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Urządzenia do destylacji wielu efektów. Efekt wielokrotny Pharmastill Stills wytwarzają destylowaną wodę do wstrzykiwania, która spełnia wymagania Międzynarodowych Farmakopeów, w tym USP, EP i JP. Kompletny system sanitarnego wymiennika ciepła do odzysku energii i bardzo dokładny i zoptymalizowany projekt zapewniają najlepszą wydajność w kategoriach zużycia energii / zimnej wody, w porównaniu do jakiegokolwiek innego podobnego systemu. Modułowa konstrukcja systemu Pharmastill oferuje szeroki wybór konfiguracji zapewniających optymalne czasy zwrotu. Zakres standardowych modeli wynosi od 60 do 22.000 l / h mocy wyjściowej.

SEKTORY UŻYTKOWANIA:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne.

GŁÓWNE CECHY:
Woda wprowadzana do generatora zostaje podgrzana przez wymiennik ciepła. W pierwszym kolorze, dodatkowo ogrzewanym przez parę przemysłową, zostaje częściowo odparowany, co jest początkiem procesu destylacji wielu efektów. Para i woda nieodparowane przechodzą do następnego efektu, w którym proces powtarza się w wyższej temperaturze i ciśnieniu. Produkt destylowany przez kondensację czystej pary przechodzi do podgrzewacza. Ten sam cykl powtarza się w każdym koleżu. Para wytwarzana podczas ostatniego efektu zostaje skondensowana i schłodzona. Szybki rozruch. Destylat jest wytwarzany już po kilku minutach od włączenia. Oszczędność energii: najlepsze osiągi pod względem oszczędności energii, dzięki wyjątkowo dokładnej konstrukcji skraplacza / parowników i systemu odzyskiwania ciepła. Wysoka elastyczność: wydajność produkcji można zmieniać nawet o 80% bez modyfikacji instalacji. Unikalny system oczyszczania: zasada oczyszczania grawitacyjnego dla lepszej czystości destylatu. Prosta i czysta konstrukcja mechaniczna. Wyjątkowo ograniczona konserwacja. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga.

Rok: 1987

DANE TECHNICZNE
Pasek ciśnienia 8-10
Ciśnienie robocze Kg / cm2 8
Temperatura ° C 175-184
Pojemność tub L 22

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English