Maszyna czyszczaca / myjnia Stilmas MS 205S + PSG 750 DTS Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 813
Ostatnia aktywność 7 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1150,0 × 650,0 × 2800,0
Waga 800 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Sprzęt do destylacji wielu efektów. Stills z efektem wielokrotnym Pharmastill produkuje wodę destylowaną do wstrzykiwań, która spełnia wymagania farmakopei międzynarodowych, w tym USP, EP i JP. Kompletny system sanitarnego wymiennika ciepła do odzysku energii oraz bardzo dokładna i zoptymalizowana konstrukcja zapewniają najlepszą wydajność pod względem zużycia energii / zimnej wody w porównaniu z jakimkolwiek innym podobnym systemem. Modułowa konstrukcja Pharmastill oferuje szeroki wybór konfiguracji umożliwiających optymalny czas zwrotu. Gama modeli standardowych wynosi od 60 do 22 000 l / h.
Stilmas PSG - Generatory czystej pary DTS zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi farmakopeami i cGMP FDA. Są w stanie rozwiązać każdy problem sterylizacji sprzętu farmaceutycznego i linii technologicznych.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne.

GŁÓWNE CECHY DESTYLATOR WODY:
Woda wprowadzona do generatora jest podgrzewana przez wymiennik ciepła. W pierwszej kolumnie, dodatkowo ogrzewanej przez parę przemysłową, ulega częściowemu odparowaniu, co jest początkiem procesu destylacji wielostopniowej. Para i woda nieodparowana podążają do kolejnego efektu, w którym proces powtarza się przy wyższej temperaturze i ciśnieniu. Produkt destylowany przez kondensację czystej pary przechodzi do podgrzewacza. Ten sam cykl powtarza się w każdej kolumnie. Para, która powstaje podczas ostatniego efektu zostaje skroplona i schłodzona. Szybki rozruch. Destylat powstaje już po kilku minutach od włączenia. Oszczędność energii: najlepsze wyniki pod względem oszczędności energii dzięki niezwykle dokładnej konstrukcji skraplacza / parowników i systemu odzysku ciepła. Wysoka elastyczność: zdolność produkcyjną można zmieniać nawet o 80% bez żadnych modyfikacji zakładu. Unikalny system oczyszczania: zasada oczyszczania grawitacyjnego dla lepszej gwarancji czystości destylatu. Prosta i czysta konstrukcja mechaniczna. Ekstremalnie ograniczona konserwacja. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga.

Rok: 1987

DANE TECHNICZNE DESTYLATOR WODY
Ciśnienie bar 8-10
Ciśnienie robocze Kg / cm2 8
Temperatura ° C 175-184
Pojemność probówek L 22

GŁÓWNE CECHY GENERATORA PARY CZYSTEJ:
Natychmiastowe uruchomienie: dzięki konstrukcji zgodnej z technologią „kotła akumulacyjnego” czysta para jest natychmiast dostępna. Urządzenie jest w stanie przejść ze stanu gotowości do pełnej wydajności w ciągu kilku sekund. Wysoka elastyczność: zdolność produkcyjna może zmieniać się automatycznie od 0 do 100% w zależności od zapotrzebowania. Unikalny system oczyszczania: zasada oczyszczania grawitacyjnego dla lepszej gwarancji czystości pary. Para wysokiej jakości: jakość wytwarzanej pary jest stała pod względem zawartości pirogenu, wartości przegrzania i frakcji suchości, niezależnie od ciśnienia i natężenia przepływu produkcji. Prosta i czysta konstrukcja mechaniczna: komora dekontaminacyjna bez przegród - bez spawania. Zapewnienie najlepszej inspekcji, zminimalizowane ryzyko korozji i najdłuższa oczekiwana żywotność sprzętu. Ekstremalnie ograniczona konserwacja. Brak ruchomych części, kompensatorów lub uszczelnień mechanicznych. Nie jest wymagana dodatkowa przestrzeń na wysokość. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga. Niewielka dodatkowa przestrzeń potrzebna do demontażu i inspekcji. Konstrukcja generatorów czystej pary PSG - DTS firmy Stilmas opiera się na technologii „kotła akumulacyjnego”. System składa się z dwóch równoległych korpusów: wymiennika ciepła i parownika - kolumny odkażającej. Woda zasilająca podawana jest do kolumny odkażającej (korpusu głównego), a para przemysłowa do wymiennika ciepła od strony płaszcza. Para przemysłowa podgrzewa wodę zasilającą do temperatury parowania, tworząc w ten sposób silną cyrkulację wewnątrz dwóch ciał. W parowniku powstaje para: niska prędkość pary i wysokość kolumny odkażającej eliminują ewentualne porywanie nieczystych kropelek wody. Przetwornik ciśnienia zamontowany w parowniku steruje dopływem pary przemysłowej do wymiennika ciepła, zapewniając tym samym stałe ciśnienie wytwarzanej pary czystej. Przepływ wody zasilającej jest kontrolowany przez przetwornik poziomu zamontowany w parowniku.

Rok: 1988

DANE TECHNICZNE GENERATOR PARY
Ciśnienie bar 6-10
Szerokość mm 650
Długość mm 1150
Wysokość 2800 mm
Waga kg 800
Capacità liquido L 235
Temperatura ° C 184

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English