Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 782
Ostatnia aktywność 8 marca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ URZĄDZENIA:
Przełącznik materiałów jest urządzeniem przeznaczonym do przenoszenia produktów i części składowych, który jest wykorzystywany, gdy przelew odbywa się od innej klasy warunkach czyszczenia. Urządzenie jest zazwyczaj instalowany na ścianie pomieszczeń czystych i laboratoriów. Podczas aplikacji, składniki muszą być transportowane przy minimalnym spadku ciśnienia i bez przechodzenia osób w dwóch połączonych środowiskach. Materiał transferu wyposażony jest blokowanych drzwi, które zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi pomiędzy tymi dwoma środowiskami wprowadzonych do komunikacji.

Rodzaju zastosowania:
Farmaceutyczne, elektroniczny, spożywczy, lotniczy, biologicznych, laboratoriów kryminalistycznych, jedzenie, diety, wyroby medyczne.

CECHY „:
Konstrukcja wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej z polerowanym wykończeniem. Drzwi wyposażone w okna wykonane ze szkła i stali nierdzewnej klatek bezpieczeństwa. Przekazanie materiałów w obu kierunkach bez niebezpieczeństwa zanieczyszczenia. Urządzenie może być montowane na wysokości ściany, który jest wygodny do pracy.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English