Niestety ta oferta nie jest już aktualna

Pionowe centrum obróbcze Sogi Tools & Machines S4-80C

Lista podobnych maszyn

Pionowe centrum obróbcze Sogi Tools & Machines S4-80C

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2012
Liczba ofert online 4
Ostatnia aktywność 11 maja 2021

Dane techniczne

Przesuw w osi X 440 mm
Przesuw w osi Y 280 mm
Przesuw w osi Z 435 mm
Stół obrotowy (4th axis) nie
Rodzaj CNC Siemens 808DA
Długość stołu 800 mm
Szerokość stołu 240 mm
Magazyn narzędzi 4
Uchwyt BT30
Max. obroty wrzeciona 6000 rpm
Moc silnika wrzeciona 3.7 kW
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1900,0 × 1880,0 × 2300,0
Waga 1100 kg
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

SOGI S4-80C CNC to centrum sterowania numerycznego SIEMENS 808D ADVANCE, które wykonuje różne procesy na dowolnym materiale, takie jak usuwanie, cięcie powierzchni, wiercenie, frezowanie, gwintowanie, wytaczanie, konturowanie, interpolowane powierzchnie, cykle wiercenia i wiele innych.
Dzięki silnikowi prądu stałego i specjalnemu napędowi wrzeciona S4-80C jest w stanie wykonać sztywne gwintowanie za pomocą sterownika SIEMENS 808DA.

W pełni żeliwny stojak, który sprawia, że ​​maszyna jest trwała i stabilna, a jednocześnie gwarantuje znaczną precyzję, głowica odlewana z odpornego materiału, który zapewnia długotrwałą precyzję i jest w stanie wspierać precyzyjne wiercenie i szlifowanie. Dokładna i płynna transmisja.

Z silnikiem o mocy 3,7 kW przy 6000 obr./min i łożyskami stożkowymi zapewniają wysoką dokładność obrotu wrzeciona, obrót wrzeciona w prawo i w lewo. Regulacja prędkości jest ciągła, a prędkość zmienia się na wysokim poziomie przy niskim zakresie obrotów. Wrzeciono ma automatyczny zmieniacz narzędzi z 4-pozycyjnym magazynkiem.

Prowadnice osi, elementy mechaniczne i elektryczne (recyrkulacyjne śruby kulowe, układ pomiarowy, mikroprzełączniki itp.) Są chronione przed wiórami, chłodziwem i innymi elementami zewnętrznymi za pomocą teleskopowych stalowych osłon zabezpieczających, normalnych i stałych. 3 osie są zbudowane na wielkogabarytowe, hartowane i szlifowane precyzyjne prowadnice typu jaskółczy ogon, w komplecie z regulowanymi stożkowymi prowadnicami, zapewniającymi stabilne ustawienie i powtarzalność. Wszystkie prowadnice są zachowane w czasie dzięki praktycznemu systemowi ciągłego zautomatyzowanego centralnego smarowania.

Duży stół poprzeczny z precyzyjnie obrobioną i szlifowaną powierzchnią.
Cała maszyna wraz z ruchomymi częściami jest otoczona integralną owiewką odpowiednią dla bezpieczeństwa operatora przed wszelkimi rzutami wiórów obróbkowych i gwarantuje idealne zatrzymanie emulsyjnej cieczy podczas użytkowania. Główne drzwi wejściowe do obszaru roboczego mają stalową konstrukcję i szeroki widok obszaru roboczego gwarantowany przez specjalne nietłukące się okna z poliwęglanu.
Wszystkie elementy sterowania są zgrupowane na panelu sterowania maszyny mobilnej wyposażonym w sterowanie numeryczne Siemens 808D ADVANCE z jego potężnymi funkcjami CNC, SINUMERIK 808D wyznacza nowe standardy referencyjne w klasie kompaktowych systemów CNC. 80-bitowa precyzja NANOFP, pakiet technologiczny SINUMERIK MDynamics z nową funkcją Advanced Surface, przejrzyste zarządzanie narzędziami, potężne transformacje kinematyczne. Maksymalna wydajność przy najbardziej kompaktowych wymiarach: kolorowy wyświetlacz 10,4 ", pełna klawiatura USB QWERTY. Proste programowanie: ShopMill / ShopTurn - krótsze czasy programowania dla poszczególnych części i małych serii, program GUIDE - szybsze i maksymalne czasy przetwarzania elastyczność dla dużych partii produkcyjnych, dialekt ISO - doskonała kompatybilność programowania CNC Proste uruchomienie: Easy Archive - optymalna aktualizacja aplikacji, Easy Extend - rozbudowa zorientowanych na użytkownika komponentów maszyny Po prostu genialne: Animowane elementy - unikalny wyświetlacz graficzny w swoim rodzaju, szybki przewodnik związany z tematami.
Wraz z maszyną certyfikat został wydany zgodnie z CE oraz instrukcją obsługi i konserwacji. Instrukcja programowania sterowników Siemens.
Cechy techniczne frezarki SOGI S4-80C
Maksymalna zdolność wiercenia stali: Ø 32 mm
Maksymalna wydajność frezowania: Ø 80 mm
Maksymalna wydajność frezowania świec: Ø 32 mm
Rozmiar stołu: 800 x 240 mm
Rowki teowe nr 3: 16 mm
Odległość od środka pustego miejsca: 60 mm
Maksymalne obciążenie stołu: 60 kg
Odległość między osią wrzeciona a kolumną: 297 mm
Maksymalna odległość między końcówką wrzeciona a stołem: 50 - 495 mm
Połączenie wrzeciona: BT30
Płynna regulacja prędkości wrzeciona: 6000 obr / min
Przesuw w osi X: 440 mm
Przesuw w osi Y: 280 mm
Przesuw osi Z: 435 mm
Szybka prędkość przesuwania X, Y, Z: 6 M / min
Minimalny skok: 0,001 mm
Moc silnika wrzeciona (S1): 3,7 kW
Moc silnika osi 1,0 kW
Zasilanie: 400 V ~ 50 Hz
Max. Wymiary: 1900 x 1880 x 2300 mm
Waga: 1100 kg
Dostarczany w drewnianej skrzynce
Instrukcja użytkowania i konserwacji
Certyfikat „CE”
Instrukcja programowania sterowników Siemens
Kliny do montażu na podłodze
Na życzenie możliwość szkolenia personelu z Ns. Wyspecjalizowani technicy
24 miesiące gwarancji

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Zobacz alternatywne oferty

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English