Używana pakowaczka Slautterback KB 10 Super sprzedawca

Producent Slautterback
Model KB 10
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny do pakowania różnego typu
ID produktu P50422041

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 852
Ostatnia aktywność 21 stycznia 2022

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Wysoka wydajność wytłaczania Melt Unit - wszechstronny Slautterback® KB10 Melt Jednostka dostarcza klej o szerokim zakresie działania automatycznego lub ręcznego pakowania i montażu produktów. Przeznaczone do zastosowań w małych ilościach, KB10 pomieścić do 10 kg. (4,5 kg) termotopliwy w poduszkę, granulki, płyty lub luzem. Cylindryczny kształt zbiornika stopu koncentrację ciepła na dnie zbiornika, utrzymując niskie temperatury na górze. Minimalizuje degradacji kleju i zwęgleniu, co zmniejsza pompy, węża i dyszy podłączania. Silnik elektryczny jazdy pozytywny pompę zębatą przemieszczenie spręża i podaje kleju przez nagrzane węży do pistoletów automatycznych aplikatorów lub.

Sektorów zużycia:
Farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego, diety, wyrobów medycznych, produkcji.

Główne cechy:
Zbiornik topi kleju i utrzymuje ją aż zostanie ona przepompowana do pistoletów do dozowania. Materiały przechodzą przez pompę tłokową Do rozdzielacza. Kolektor kieruje przepływ kleju z pompy do filtru i z filtrem wężach broni. Dzięki aluminiowej konstrukcji, oddanych w grzejniki i integralnych płetw topienia, zbiornik przeznaczony jest do efektywnej wymianie ciepła. Sitko w zbiorniku zapobiega blokowaniu niestopiony klej wlot pompy podczas napełniania zbiornika. Panel operatora zapewnia kontrolek i wskaźników musisz zaprogramować, obsługi i monitorowania systemu do materiałów topliwych. System sterowania reguluje wszystkie ustawienia temperatury i kontroluje funkcji jednostki.

DANE TECHNICZNE
Max prąd 20
Częstotliwość Hz 60
Napięcie Volt 200/230
Maksymalna temperatura ° C 205

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English