Maszyna pakująca Seidenader T&T SINGLE UNIT Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 14 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1700,0 × 1000,0 × 1550,0
Waga 300 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Automatyczny system do serializacji, monitorowania i śledzenia przypadków farmaceutycznych. Rozwiązania Seidenader T&T umożliwiają serializację pojedynczych przedmiotów, wiązek, skrzynek, kartonów i palet w całym procesie pakowania produktów w przemyśle farmaceutycznym. Dzięki bezpiecznej identyfikowalności każdego elementu przejrzystość całego procesu zapewnia większe bezpieczeństwo farmaceutyków i pacjentów. Stacje kodujące, czytniki kodów i systemy wizyjne zintegrowane w łańcuchu pakowania dostarczają danych do agregacji kodów w celu uzyskania kompletnego rodowodu Twoich produktów. System może łączyć się z systemami ERP / MES w celu wymiany danych wsadowych. W zależności od konfiguracji numery seryjne mogą być przesyłane (importowane) do systemu Seidenader lub tworzone lokalnie przez system w celu zastosowania na produktach.
 
SEKTOR UŻYTKOWANIA:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcyjne.

CECHY „:
Program do kodowania i sterowania. Produkty są badane przez kamery. Wszystkie wymagane parametry są przechowywane w recepturach na podstawie żądanego produktu. Wyżej wymienione parametry są dostępne do regulacji drukowania i sprawdzania. Kartony są transportowane na przenośnikach taśmowych, najpierw do głowicy drukującej, która ma zostać wydrukowana, a następnie do aparatu, aby można było je sprawdzić. Jeśli system kamer wykryje kartony jako odpady, zostaną one przetransportowane do stacji odpadów.

Rok budowy: 2010

DANE TECHNICZNE
Długość 1700 mm
Szerokość mm 1000
Wysokość 1550 mm
Waga 300 kg
Częstotliwość Hz 50
Volt Volt 400
Moc Kw 3,5

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English