Używana giętarka do rur Salvagnini P2Lean-2116 Zweryfikowany sprzedawca

Producent Salvagnini
Model P2Lean-2116
Rok 2015
Lokalizacja Białoruś BY
Rodzaj Giętarki do rur
ID produktu P210714664

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Pośrednik
Aktywny od 2021
Liczba ofert online 895
Ostatnia aktywność 19 lipca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Czas pracy maszyny: 120 godzin.

P2lean to najlepsza giętarka do paneli Salvagnini, natywnie łącząca produktywność z automatycznymi cyklami gięcia i obsługi oraz elastyczność z uniwersalnymi narzędziami do gięcia. Wyposażony w automatyczny blankholder ABA, P2lean nie wymaga przezbrojenia i wykonuje średnio 17 gięć na minutę.

Elastyczna automatyzacja
Wykorzystuje uniwersalne narzędzia do gięcia, które automatycznie dostosowują się w cyklu do geometrii panelu, bez przestojów maszyny lub ręcznego przezbrojenia, co umożliwia produkcję pojedynczych partii lub zestawów.

Zrównoważona technologia
Przyjęte rozwiązania techniczne (Direct Drive oraz siłowniki pneumatyczne i elektryczne) pozwalają na poszanowanie zarówno ludzi, jak i środowiska bez obniżania wydajności. Działa z minimalną ilością oleju o przedłużonej trwałości, wewnątrz całkowicie szczelnego obwodu.

System adaptacyjny
Zintegrowane technologie adaptacyjne (zaawansowane czujniki, formuła gięcia, MAC2.0) sprawiają, że system jest inteligentny i może automatycznie dostosowywać się do zmian w materiale i środowisku zewnętrznym, eliminując odpady i poprawki oraz rozszerzając gamę produktów, które można wykonać.

Łączność 4.0
Autorskie oprogramowanie LINKS i OPS umożliwia komunikację pomiędzy systemem a działami firmy zaangażowanymi w przepływ produkcji.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English