Waga kontrolna Ramsey FDA Super sprzedawca

Producent Ramsey
Model FDA
Rok 1996
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Wagi kontrolne
ID produktu P00131114

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 892
Ostatnia aktywność 13 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1300,0 × 750,0 × 1700,0
Waga 150 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ MASZYN:
Ten wszechstronny system jest łatwy w użyciu i utrzymaniu. Maszyna do ciągłej automatycznej kontroli ciężaru zasadniczo składa się z: Podstawy, której zadaniem jest podparcie wagi i urządzenia do transportu przedmiotów. Skala porównawcza o wysokiej czułości i gotowości, wyposażona w detektor elektromagnetyczny, który przekształca pozycję płytki wagi w sygnał elektryczny obciążony przenoszonym ciężarem. Przenośnik taśmowy i projektor - fotokomórka, która sygnalizuje, kiedy obiekt ma zamiar opuścić szalkę.

SEKTOR APLIKACJI:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

CECHY „:
Maszyna została zaprojektowana i zbudowana w celu kontrolowania odchyleń od masy nominalnej szeregu podobnych obiektów, w celu porównania tych odchyleń z ustalonymi dopuszczalnymi wartościami granicznymi i obliczenia trendu produkcji ciężaru na linii, w której urządzenie zostanie automatycznie wstawione. Skala jest wstawiana do linii transportowej obiektów, które mają być sprawdzane o dowolnym charakterze i kształcie. Przemieszczanie się całej szalki zajmuje trochę czasu; ten czas, choć niewielki, wystarcza, aby waga osiadła w pozycji proporcjonalnej do ciężaru przedmiotu. Kiedy obiekt ma zamiar opuścić szalkę, przechwytuje wiązkę światła przechodzącą przez przenośnik. Zasłonięty w ten sposób odbiornik fototranzystorowy dostarcza układowi elektronicznemu polecenie wykonania odczytu masy w tym właśnie momencie. Ta wartość masy jest natychmiast porównywana z dwiema wartościami, dolną i górną, ustawionymi jako granice dopuszczalnej tolerancji. Z tego porównania wynika decyzja maszyny o przyjęciu lub nie ważeniu, tj. O tym, czy przedmiot może pozostawać niezakłócony, czy też odchylać go lub wydalać na prawo lub na lewo od swojej ścieżki, w zależności od tego, czy jego ciężar był nadmierny, czy nie do określonej z góry tolerancji.

Rok: 1996

SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Wymiary gabarytowe 1300 x 750 x 1700 mm
Waga 150 kg

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English