Szlifierka do drewna QUICKWOOD TUD 4/1800

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2019
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 23 maja 2019

Dane techniczne

Max. szerokość szlifowania 1800 mm
Max. wysokość pracy 130 mm
Długość taśmy 150 mm
Moc silnika 3 kW
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 7680,0 × 2570,0 × 2100,0
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

Napęd odbywa się za pomocą paska na wlocie, a jeden na wylocie, napędzane gumą wałki podtrzymują krótkie części między szczotkami. Moc silnika napędowego 0,75 kW, prędkość jazdy od 0 do 12 m / min
Wysokość szczotek jest regulowana elektrycznie za pomocą przycisku od -50 mm do + 120 mm dla górnych szczotek oraz od 0 do -50 mm dla dolnych szczotek, całość kontrolowana za pomocą wizualizacji.
Automatyczne zarządzanie ruchem części, kontrolowane przez fotokomórkę i PLC, lub funkcję ciągłego przekazywania. Wejdź do drzwi z zabezpieczeniem, do wymiany szczotek lub kontroli mojej maszyny.
Maszyna jest wyposażona w oddzielną szafę sterowniczą. PLC do konfiguracji innego programu z 12-calowym ekranem dotykowym do sterowania I programowania. Możesz mieć do 99 programów w Merve.

Max. grubość elementu 120 mm
4 wały sześciokątne 50 mm,Z 4 wałami 1800 mm, które obracają się w przeciwnych kierunkach obrotu. Jest falownik 11kW do regulacji prędkości obrotowej wału od 0 do 1150 obr / min z wyświetlaczem. -2 niezależne wały napędzane silnikiem od 2,2 kW do 6 pipsów dla górnych szczotek. -2 niezależne wały napędzane silnikiem od 2,2 kW do 6 biegunów dla dolnych szczotek.
Wały są szybko demontowane z mocowaniem bagnetowym wewnątrz wrzecion silnika.
Napęd odbywa się za pomocą paska na wlocie, a jeden na wylocie, napędzane gumą wałki podtrzymują krótkie części między szczotkami. Moc silnika napędowego 0,75 kW, prędkość jazdy od 0 do 12 m / min

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English