Exapro wystartowało z nową wersją swojej giełdy maszyn używanych

Giełda www.exapro.com uruchomiła właśnie najnowszą wersję swojego portalu służącego do kupna i sprzedaży używanych maszyn fabrycznych oraz sprzętów industrialnych. Nowy ergonomiczny interfejs niesamowicie przyspieszył funkcję przeszukiwania bazy danych, ale także znacznie ulepszył cały proces komunikacji i negocjacji, jaką zajmują się na co dzień agenci Exapro. Ich zadaniem jest stawienie czoła wielojęzycznej i międzynarodowej sprzedaży ponad 70 000 dostępnych na giełdzie sprzętów. Efekty rzeczywiście widać chociażby po 46% wzroście zainteresowania ofertą w 2010 roku (w porównaniu do 2009).

Wzrost popytu używanych maszyn oraz międzynarodowy rozrost zainteresowania giełdą jaki nastąpił w ostatnich latach spowodował, że Exapro musiało nie tylko sprostać nowym potrzebom klientów, ale także przyspieszyć proces przetwarzania ogromnej ilości dziennych otrzymywanych zapytań. Nowa wersja giełdy wystartowała w lutym 2011 i była nieustannie ulepszana przez kolejny miesiąc. Swój udział w ulepszaniu giełdy mieli także klienci firmy.

Nowy serwer daje możliwość szybkiego przeglądu dostępnych sprzętów. Zwiększył także ilość prezentowanych zdjęć, filmów oraz detali technicznych opisujących każdą z pośród ofert. Exapro odświeżyło także swoje logo oraz dizajn poprzez nadanie serwerowi bardzo nowoczesnego wizerunku. Strona funkcjonując w sześciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i czeskim daje możliwość w pełni międzynarodowej obsługi. Co ciekawe, już w kwietniu 2011 portal będzie dostępny także w języku polskim, a więc pokryje on niemal w pełni rynek europejski.

Www.exapro.com posiada funkcję przeliczania cen oferowanych sprzętów na różne waluty oraz uwzględnia zarówno miary imperialne jak i metryczne. Ułatwia to znacznie przekraczanie granic pomiędzy kontynentami w kontekście ogólnoświatowej wymiany sprzętów fabrycznych i maszyn. Wyniki pozycjonowania stron w wyszukiwarkach oraz ogólne zainteresowanie ogłoszeniodawców pokazują od dawna jak ogromna jest potrzeba stworzenia ogólnoświatowej giełdy dla kupujących i sprzedających maszyny wykorzystywane w różnych produkcjach. Stąd wspomniana powyżej ekspansja firmy do USA pokaże zapewne, że Exapro stało się głównym światowym graczem na runku maszyn używanych.

Korzyści z rejestracji na Exapro

  • Dodaj swoją maszynę za darmo
  • Zarządzaj swoimi ofertami
  • Masz dostęp do ustawień newslettera
  • Zapytaj o maszyny bez podawania swoich danych
  • Agent Exapro asystuje Państwu przy sprzedaży maszyn
  • W pełni wykorzystaj konto klienta Exapro

Bezpłatna rejestracja

Jesteś już zarejestrowany?

Nasi partnerzy zawsze są traktowani priorytetowo

Zaloguj się

Zgłoś problem ze stroną

Przeznaczone tylko do problemów z funkcjonowaniem strony

Wsparcie techniczne