Waga kontrolna Prisma 05C3 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 892
Ostatnia aktywność 13 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 930,0 × 700,0 × 1600,0
Waga 220 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Maszyna do ciągłej automatycznej kontroli masy składa się zasadniczo z: podstawy, która ma za zadanie wspierać wagę i urządzenie do transportu przedmiotów. Skala porównawcza o wysokiej czułości i gotowości, wyposażona w detektor elektromagnetyczny, który przekształca się w sygnał elektryczny, pozycję przyjmowaną przez płytę samej wagi, obciążoną przechodzącym przez nią ciężarem. Przenośnik taśmowy i jednostka projektor-fotokomórka sygnalizująca moment, w którym obiekt ma opuścić płytkę wagi.

SEKTOR UŻYTKOWANIA:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcyjne.

CECHY „:
Waga jest umieszczana w linii transportowej przedmiotów, które mają być kontrolowane, o dowolnym charakterze i kształcie. Mijający obiekt zajmuje trochę czasu, aby pokryć całą skalę skali; ten czas, choć mały, jest wystarczający, aby równowaga osiadła w pozycji proporcjonalnej do ciężaru obiektu. Gdy obiekt ma zamiar opuścić płytkę wagi, przechwytuje wiązkę światła, która przecina przenośnik. Odsłonięty w ten sposób odbiornik fototranzystora zapewnia układowi elektronicznemu polecenie wykonania odczytu masy w tym konkretnym momencie. Ta wartość masy jest natychmiast porównywana z dwiema wartościami, dolną i górną, ustawionymi jako granice dozwolonej tolerancji. Porównanie to powoduje, że maszyna podejmuje decyzję o przyjęciu lub nie ważeniu, tzn. Czy obiekt powinien pozostawać niezakłócony, czy go przekierować lub wydalić.

Rok: 1998

DANE TECHNICZNE
Wymiary 930 x 700 x 1600 mm
Częstotliwość elektryczna Hz 50
Napięcie robocze Volt 220
Absorpcja kw 0,8
Masa całkowita 220 kg

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English