Linia produkcyjna Paglierani + Bilanciai Campogalliano+ Varie Aziende -

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2016
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 22 sierpnia 2020

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 8000,0 × 6000,0 × 7500,0
Waga 75000 kg
Roboczogodziny 15 godziny
Godziny podłączenia do prądu 100 godziny
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Mieszalnia zapraw, tynków, klejów budowlanych i różnych produktów suchych.


Magazyn surowców:
Składa się z 5 silosów mc. Po 20 sztuk, po 2 silosy po 30 metrów sześciennych każdy. Silosy są wyposażone w przenośniki ślimakowe o pojemności 10 T / h, co zapewnia szybki załadunek.

Mieszalnia:
-N ° 1 Elektroniczne surowce Waga kg. 3000 firmy Bilanciai z Campogalliano wraz ze zbiornikiem i korkiem, sterowane przez komputer dla 9 silosów i 99 receptur;
- 2 jednozbiornikowe poziome mieszadła nieciągłe o pojemności 3,00 m sześc. Każdy, składające się z wału wirnika z przeciwległymi lemieszami, umieszczone w rurowej komorze mieszania, z obudową podpór zewnętrznych wraz z odpowiednim napędem;
-N ° 1 Konstrukcja metalowa z drabinką wejściową, na której spoczywają dwa mieszacze;
-N ° 1 Pionowy podnośnik kubełkowy do pionowego transportu materiałów ziarnistych i pylistych, który zasila oba mieszalniki;
-N ° 2 silosy magazynowe na materiały przetworzone przez mc. Po 10:,
-N ° 2 Przenośniki ślimakowe do transportu materiału z silosów przetworzonego materiału do ślimaka poprzecznego, który zasila zarówno maszynę pakującą w worki 25-50 kg, jak i maszynę pakującą 1-5 kg.
-N ° 1 Elektryczny panel sterowania, zarówno skomputeryzowany, jak i ręczny. (Malowanie do przerobienia, ponieważ zostało spalone)

Zakład pakowania:
Linia pakująca wykonana z:
Automatyczna stacja ważąco-pakująca Pagliarani z pakowarką TP 35 z automatycznym podajnikiem worków Pagliarani, której jest zaprojektowana do 250/300 S / h, wraz z panelem elektrycznym i pneumatycznym. (Pracujący)

Paletyzacja
Paletyzator typu OCME Orion z załadunkiem od góry o wydajności ponad 1000 worków / h.,
(Automatyzm do przerobienia)

Stacja dozowania dodatków
Systemy zostały zbudowane z wagami i programowaniem przez Bilanciai di Campogalliano, wagi są skalibrowane dla dziesiątych części gramów i mogą jednocześnie wydobywać 9 produktów dla 999 receptur,
Nr 1 Stacja dozowania dodatków składająca się z 9 pojemników z wagą podłączoną do komputera, który rozładowuje do ślimaka, który transportuje dodatki ze stacji dozowania do podnośnika mieszalnika.
Nr 1 Stacja dozowania barwnika składająca się z 9 pojemników z wagami podłączonymi do komputera, który rozładowuje do ślimaka, który transportuje dodatki ze stacji dozowania do podnośnika mieszalnika.

W zakładzie należy przerobić panel sterowania mieszalni i automatyzację paletyzatora.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English