Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 25 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 4800,0 × 1900,0 × 2150,0
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Urządzenie do rozszyfrowywania butelek z podnośnikiem i dmuchawą do butelek cylindrycznych. Ten model to średniej wielkości unscrambler. Niezależnie od tego, czy pakujesz produkty farmaceutyczne, produkty do higieny osobistej, żywność, specjalistyczne chemikalia czy inne produkty, ta maszyna do rozszyfrowywania pomoże je zapakować szybko i niezawodnie. Wyposażony w elewator/taśmę podającą z koszem zasypowym ze stali. Umożliwia transport materiału z elewatora leja samowyładowczego przez moduł podajnika. Komponenty są zbierane z leja za pomocą podnoszonych płyt, wstępnie sortowane i podawane na górę w kierunku dalszego zespołu podającego, aż dotrą do miejsca przeznaczenia.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Farmaceutyczna, chemiczna, kosmetyczna, spożywcza, dietetyczna, wyroby medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Urządzenie rozszyfrowujące RO1500 jest maszyną służącą do dostarczania, poprzez taśmę wyjściową, elementów zorientowanych w tej samej pozycji, które mają być transportowane bezpośrednio do maszyny użytkownika. Maszyna składa się z elewatora E30-AG, rozszyfratora RO1500 i rozdmuchu butelek. W leju elewatora ładowana jest pewna ilość sztuk luzem, które są unoszone w górę przez taśmę elewatora, skąd są przesypywane do podajnika odśrodkowego. Fotokomórka znajduje się w leju samowyładowczym i wykrywa minimalne obciążenie sztukami, ostrzegając w ten sposób operatora sygnałem świetlnym o konieczności dalszego załadunku sztuk. Część podajnika jest wyposażona w tarczę selekcyjną, w którą wkładane są sektory selekcyjne o profilu kształtu, odpowiednie do przyjmowania elementów w żądanym położeniu. W przedniej części rozszyfratora znajduje się wyjście, z którego wychodzą kawałki ułożone w ten sam sposób opadające na poziomy pas, który przenosi je w kierunku dmuchawy.

Rok: 1999

DANE TECHNICZNE
Długość mm 4800
Szerokość mm 1900
Wysokość mm 2150
Napięcie 380
Częstotliwość Hz 50
Moc kW 4,5
Produkcja sztuk/min 335
Ciśnienie Atm 6

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English