Producent Optima
Model CF2L
Rok 2008
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny do pakowania kawy i herbaty
ID produktu P51016112

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2015
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 3 października 2018

Dane techniczne

Wydajność na godzinę 9000 u/h
Rodzaj Automatyczne
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 4800,0 × 2060,0 × 2790,0
Waga 5000 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Wytwarzane dawki jednostopniowe i wysokie ciśnienie

Opakowania jednodawkowe do produktów takich jak porcje do zaparzania, napoje instant skoncentrowane w płynie lub w proszku czy chemikalia znane sobie nawzajem od ich wprowadzenia na rynek rosnący popyt. Optima oferuje maszyny do napełniania i pakowania specjalnie zaprojektowane do wydajnej i elastycznej produkcji małych rozmiarów opakowań.

Nawet cechy różnych produktów i ich specyficzne metody pakowania mogą być rozpatrywane indywidualnie dzięki modułowej budowie maszyn. Jakość produktu jest najwyższym priorytetem. W połączeniu z metodą oznaczania i wagą kontrolną w dalszej części procesu możliwe jest osiągnięcie dużych szybkości produkcji przy maksymalnej dokładności ważenia.

Jest przechowywany w północnych Włoszech i został dezaktywowany od 2015 roku, ale jest w całości zmontowany. Oczywiście będzie to wymagało pewnych ulepszeń oprogramowania i niektórych części mechanicznych.
Został przygotowany do napełniania kapsułek kawowych, ale można go używać również do herbaty i produktów rozpuszczalnych.

Maszyna jest właściwie przygotowana do produkcji kapsułek Lavazza Blue i może być dostosowana również do Lavazza Modo Mio. I, w zależności od punktu widzenia inwestycji, oczywiście do innych systemów kapsułek.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English