Producent Opem
Model CL300+ Tripack
Rok 2011
Lokalizacja Polska PL
Rodzaj Maszyny do pakowania kawy i herbaty
ID produktu P00519028

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 2
Ostatnia aktywność 24 maja 2021

Dane techniczne

Wydajność na godzinę 18000 u/h
Wysokość saszetki 70 mm
Szerokość saszetki 70 mm
Moc silnika 15 kW
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 4370,0 × 2200,0 × 2312,0
Waga 4750 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Maszyna pakująca kawę, herbatę, mleko w proszku w saszetki
wydajność do 300 strąków na minutę.
Maszyna sprawna, możliwość obejrzenia podczas pracy.
Możliwość montażu i szkolenia.
zestaw części zamiennych

Historia OPEM S.p.A. zapuściła korzenie w rejonie Parmy we Włoszech, a następnie szybko rozszerzyła skrzydła na rynki krajowe i międzynarodowe. Jest to historia małej, rodzinnej firmy założonej w 1974 roku przez Fabio Binacchiego, który rozpoczął od zakupu firmy działającej w sektorze makaronów przy via Emilia Est. To tam pan Binacchi położył podwaliny pod to, co miało stać się OPEM.

Na początku było tylko dziesięciu pracowników, a rynek kawy nie został jeszcze zbadany, ale krok po kroku firma opracowała patenty dla głównych gałęzi przemysłu spożywczego, gdzie ciągłe zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w zakresie ważenia i pakowania pobudziło firmę do rozwoju i oferują nowe systemy, które można wykorzystać w różnych sektorach. Pan Binacchi rozpoczął produkcję w imieniu innych firm i dzięki innowacyjnym eksperymentom zbadał opakowania nie tylko makaronów i ciastek, ale także kawy.

Nieustannie angażuje się w ciągłe badania nad innowacyjnymi rozwiązaniami w celu poprawy wydajności i jakości firmowych systemów pakowania. Dzięki swojej filozofii przedsiębiorczości OPEM osiągnął doskonały poziom zaawansowania technologicznego, dzięki czemu może zapewnić zaawansowane rozwiązania produkcyjne wymagane przez rynek, zachowując jednocześnie tradycyjnie doskonałe rzemiosło swoich produktów na najwyższym poziomie.

W latach 80-tych OPEM współpracował już z dużymi klientami, takimi jak Barilla i Kimbo, a wraz z upływem lat coraz więcej dużych zagranicznych firm i grup również wybierało OPEM. Wprowadzenie strąków i kapsułek na silnie rozwijającym się rynku pozwoliło firmie na rozwój i ekspansję, co jest również zasługą przewidywania i produkcji wysoce elastycznych roślin, które są w stanie dostosować się i zaspokoić potrzeby różnych klientów firmy.

Firma przeniosła się do strefy przemysłowej w Parmie w 1984 roku, gdzie nadal zatrudnia 105 pracowników.

Po ponad trzech latach budowy, we wrześniu 2014 r. Otwarto nową fabrykę OPEM, co jest wyraźnym znakiem ciągłych starań, zaufanym know-how i wspaniałą wizją przyszłości.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English