Producent OKI
Model ColorPainter M-64s
Rok -
Lokalizacja Polska PL
Rodzaj Plotery
ID produktu P90321069

Skontaktuj się ze sprzedawcą

16 klientów widziało to ogłoszenie wciągu ostatniego miesiąca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Firma produkcyjna
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 5
Ostatnia aktywność 23 stycznia 2020

Dane techniczne

Szerokość robocza1626.0 mm
Ilość kolorów7.0
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 3095.0 mm × 935.0 mm × 1247.0 mm
Waga321.0 kg
Roboczogodziny 1 godziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

> Wysoka szybkość jakość wydruków
> Technologia Smart Nozzle Mapping 3
> Technologia Smart Pass 3
> Technologia Dynamic Dot Printing
> Aktywny jonizator powietrza

ColorPainter M-64s zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. Mechanizm drukujący o wysokiej prędkości zapewnia niezrównaną wydajność przy zastosowaniach we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Technologia Smart Pass 4
Specjalny algorytm kontroli kropli SP4 steruje ilością używanego atramentu, aby wygenerować idealny rozmiar kropli, co zapewnia niezwykłą jakość obrazu. Technologia ta sprawia, że drukarka świetnie nadaje się do wysokiej jakości zastosowań we wnętrzach i na zewnątrz oraz eliminuje pasmowanie bez spadku jakości i prędkości.

Technologia Dynamic Dot Printing
Technologia DDP kontroluje i optymalizuje wielkość oraz gęstość kropli, aby zapewnić bogate, wyraźne, błyszczące kolory o dużej szczegółowości. Wspomaga również wydruki o wysokiej gęstości bez utraty jakości szczegółów oraz prędkości. To idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań z podświetleniem.

Technologia Smart Nozzle Mapping 3
Nowy algorytm umożliwił ulepszenie funkcji Smart Nozzle Mapping, co gwarantuje precyzyjne uzupełnianie brakujących kropli w przypadku zapchania dyszy. Algorytm ten pozwala zastąpić do 10 dysz na głowicę drukującą bez spadku jakości czy szybkości druku.

Oprogramowanie CP Manager
Oprogramowanie opracowane specjalnie dla drukarek ColorPainter. Oprogramowanie sterujące CPManager jest dostarczane wraz z drukarką i podaje informacje o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera, urządzenia mobilnego lub Twittera.

Głowice drukujące pracujące z dużą szybkością
Profesjonalne głowice drukujące o wysokiej częstotliwości roboczej zapewniają maksymalną szybkość drukowania wynoszącą 66,5 m2/h. Nawet praca w trybie dużej prędkości nie powoduje utraty gęstości. W przypadku zastosowań specjalnych istnieje możliwość zwiększenia gęstości bez spadku szybkości drukowania.

Wbudowane mniejsze pojemniki
Jeden wbudowany mniejszy pojemnik przypadający na każdy kolor gwarantuje nieprzerwany wydruk nawet podczas wymiany pojemników z atramentem. Pojemniki z atramentem są całkowicie opróżniane. Atrament do napełniania kaset jest dostarczany w niewielkich pojemnikach, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów.

Duże pojemniki na atrament
1,5-litrowe pojemniki na atrament zapewniają nieprzerwany, wydajny wydruk. Drukarka jest wyposażona w uchwyty na pojemniki o pojemności 1,5 litra. Konieczna jest wyłącznie wymiana pojemników. Umożliwia to zmniejszenie ilości odpadów po pustych pojemnikach z atramentem.


Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English