Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2018
Liczba ofert online 81
Ostatnia aktywność 27 grudnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny zdatny do pracy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Aplikator Nortan 35 rękaw - maszyna do rękawów

Rękaw jest formowaną rurową folią termoplastyczną o dużej wytrzymałości i elastyczności i może być szybko nakładany, zarówno jako dekoracja 360 stopni, jak i gwarancja uszczelnienia na nieskończonej serii pojemników z różnych materiałów i kształtów.
Jest to wiodące rozwiązanie, które nadaje produktom bardziej atrakcyjny i nowszy wygląd, a także zapewnia ich integralność.
Maszyna Nortan zapewnia najlepsze korzyści dzięki dekoracji i uszczelnieniu tulei, dzięki pozycjonowaniu tulei z wielką precyzją, szybkością i niezawodnością oferowaną przez wiodącą technologię i łatwe programowanie.
Jest wyposażony w automatyczny dozownik zdolny do przecięcia pierścienia gwarancyjnego, całej lub częściowej tulei wykonanej z folii PCV w celu nałożenia i uszczelnienia na słoiku lub butelce za pomocą tunelu z gorącym powietrzem lub parą.
Ponadto maszyna jest wyposażona w urządzenie elektroniczne do zmiany długości pierścienia, silnik z falownikiem, ramę całkowicie pokrytą stalą nierdzewną, płytkę elektryczną i osłony bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English