Producent NORDSON
Model 3400V
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny do pakowania różnego typu
ID produktu P10120024

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 25 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 620,0 × 360,0 × 570,0
Waga 80 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Produkty firmy Nordson są projektowane i wytwarzane zgodnie ze ścisłymi specyfikacjami, standardami wysokiej jakości i innowacyjnymi technologiami, które zapewniają wydajną i długotrwałą wydajność. Aplikatory te topią klej, kontrolują go w temperaturach roboczych i pompują go przez węże do pistoletów dozujących. Nakładają klej na powierzchnię produktu lub opakowania. Służy do topienia, pompowania / przenoszenia i nakładania gorącego materiału, ale nie jest przeznaczony do stosowania z materiałami topliwymi reagującymi z poliuretanem.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Zbiornik topi klej i utrzymuje go do momentu pompowania do pistoletów dozujących. Materiały przechodzą przez pompę tłokową do kolektora dystrybucyjnego. Kolektor kieruje przepływ kleju z pompy do filtra oraz z filtra do węży i pistoletów. Dzięki aluminiowej konstrukcji, odlewanym grzejnikom i zintegrowanym żebrom topiącym zbiornik został zaprojektowany z myślą o wydajnym przenoszeniu ciepła. Sitko w zbiorniku zapobiega blokowaniu wlotu pompy przez nieroztopiony klej podczas napełniania zbiornika. Zbiornik jest pokryty teflonem, co ułatwia czyszczenie. Panel operatora zawiera elementy sterujące i wskaźniki potrzebne do programowania, obsługi i monitorowania systemu kleju topliwego. System sterowania reguluje wszystkie ustawienia temperatury i steruje działaniem urządzenia. Pistolety Nordson serii H-201T są używane do nakładania termoplastycznego kleju topliwego na produkt i są przeznaczone do użytku z urządzeniami i wężami firmy Nordson do materiałów topliwych. Pistolety H-201T wykorzystują rezystancyjne czujniki temperatury (RTD) do precyzyjnego wykrywania temperatury. Węże do kleju topliwego typu RTD firmy Nordson zapewniają doskonałą kontrolę temperatury, niezawodność i większe bezpieczeństwo. Wyposażony w sterowanie wzorcem PC-40, które jest sterowaniem czasowym, które umożliwia szybkie i łatwe konfigurowanie, wybieranie lub zmianę wzorów aplikacji materiału, gdy materiał jest nakładany na podłoża poruszające się ze stałą prędkością linii. Kontroluje osadzanie się materiału na ruchomej powierzchni (podłożu). To urządzenie jest wyposażone w sterowanie MultiScan, które zapewnia indywidualne nastawy dla każdego podgrzewanego komponentu oraz diagnostykę opartą na mikroprocesorze.

Jednostka wyposażona w n. 2 pistolety.

DANE TECHNICZNE
Długość mm 620
Szerokość mm 360
Wysokość mm 570
Waga netto ok. Kg 80
Częstotliwość Hz 50-60
Napięcie Volt 400

CHARAKTERYSTYKA PRODUKCJI
Zakres temperatur 38-232 ° C
Pojemność zbiornika 5,4 kg
Pojemność zbiornika 5,6 litrów
Prędkość zgrzewania 6,8 kg / h
Ciśnienie powietrza 10-60 psi

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English