Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 852
Ostatnia aktywność 21 stycznia 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 770,0 × 380,0 × 570,0
Waga 80 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ MASZYNY:
Produkty firmy Nordson są projektowane i wytwarzane zgodnie z najostrzejszymi specyfikacjami, wysokimi standardami jakości i najbardziej zaawansowanymi technologiami, które gwarantują długoterminową wydajność. Aplikator topi materiał topliwy, utrzymuje go w ustawionych temperaturach pracy i pompuje go do pistoletów przez rury. Pistolety nakładają materiał topliwy na zamierzoną powierzchnię produktu lub opakowania. Aplikatory firmy Nordson można stosować tylko do topienia i dostarczania materiału topliwego i nie nadają się do stosowania z materiałem PUR.
 
SEKTOR ZATRUDNIENIA:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, do produkcji.

CECHY „:
Gorący materiał topi się w zbiorniku, gdzie pozostaje, dopóki nie zostanie przepompowany do pistoletów. Po uruchomieniu pistoletu pompa przesyła stopiony materiał topliwy przez blok rozdzielczy z komory do pistoletów. Jest to pompa tłokowa o podwójnym działaniu, która przesyła materiał topliwy do każdej pracy w celu nałożenia na podłoże. W tym systemie do wykonania aplikacji używany jest automatyczny pistolet pneumatyczny. Zbiornik wykonany jest z aluminium i jest wyposażony we wbudowane rezystory i elementy termojądrowe, które umożliwiają efektywne przenoszenie ciepła. Filtr w zbiorniku zapobiega blokowaniu pompy przez materiał, który nie topi się w stanie stopionym, po załadowaniu nowego materiału do zbiornika. Standardowy zbiornik jest wyposażony w powłokę teflonową, która ułatwia czyszczenie. Panel sterowania zawiera regulatory i wskaźniki niezbędne do zaprogramowania, uruchomienia i monitorowania systemu topienia. System regulacji dostosowuje wszystkie ustawienia temperatury i działanie aplikatora. Pistolet Nordson serii H-101 służy do nakładania termotopliwego kleju termotopliwego na produkt i został zaprojektowany do stosowania z jednostkami topiącymi i przewodami Nordson. Pistolet H-101 zapewnia ciągłą pracę i regularne dozowanie kleju, minimalizując opóźnienia. Pistolet automatyczny i seria RTD pozwalają na wyższą kontrolę temperatury z dużą niezawodnością i bezpieczeństwem. Sklejarka jest wyposażona w sterowanie oparte na czasie, co pozwala szybko i łatwo konfigurować, wybierać lub modyfikować modele aplikacji materiału, gdy jest on stosowany do substratów poruszających się ze stałą prędkością. Kontroluje odkładanie materiału na ruchomej powierzchni (podłożu). To urządzenie jest wyposażone w sterowanie MultiScan, które zapewnia indywidualne wartości odniesienia dla każdego ogrzewanego elementu i diagnostyki mikroprocesora.

Model: 3400 - 3EA32 / DR
Wklejarka wyposażona w n. 1 pistolet z 1 dyszą, długość rury 1300 mm.

SPECYFIKACJE TECHNICZNE
Częstotliwość 50-60 Hz
Napięcie 400 Volt
Wymiary (WxDxH) 770 x 380 x 570 mm
Waga ok. 80 kg

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA PRODUKCJI
Zakres temperatury 70-230 ° C
Maksymalna produkcja 0,54 kg / min
Maksymalna prędkość 90 uderzeń / min
Pojemność łaźni 5,4 kg
Objętość wanny 5,6 litra
Prędkość topnienia 6,8 kg / h
Ciśnienie powietrza 10-60 psi

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English