Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 855
Ostatnia aktywność 17 stycznia 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 603,0 × 343,0 × 559,0
Waga 41 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ MASZYNY:
Produkty firmy Nordson są projektowane i produkowane zgodnie z najsurowszymi specyfikacjami, wysokimi standardami jakości i najbardziej zaawansowanymi technologiami, które gwarantują długotrwałą wydajną pracę. Aplikator topi materiał topliwy, utrzymuje go w zadanej temperaturze roboczej i pompuje go do pistoletów przez rury. Pistolety nakładają topliwy materiał na oczekiwaną powierzchnię produktu lub opakowania. Aplikatory Nordson mogą być używane tylko do topienia i dostarczania materiału topliwego i nie nadają się do stosowania z materiałem PUR.

SEKTOR APLIKACJI:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

CECHY ':
Materiał topliwy jest topiony w zbiorniku, w którym pozostaje do momentu przepompowania go do pistoletów. Podczas pracy pistoletu pompa przesyła stopiony materiał topliwy przez blok dystrybucyjny ze zbiornika do pistoletów. Jest to pompa tłokowa dwustronnego działania, która wysyła materiał topliwy do aplikacji na podłoże przy każdym skoku. Do wykonania aplikacji w tym systemie używany jest automatyczny pistolet pneumatyczny. Zbiornik wykonany jest z aluminium i wyposażony we wbudowane rezystory oraz elementy topiące, które pozwalają na efektywne przenoszenie ciepła. Filtr w zbiorniku zapobiega blokowaniu pompy przez nieroztopiony, gorący, nietopiony materiał, gdy nowy materiał jest ładowany do zbiornika. Zbiornik w standardzie wyposażony jest w powłokę teflonową ułatwiającą czyszczenie. Panel sterowania zawiera regulatory i wskaźniki niezbędne do programowania, obsługi i sterowania systemem kleju topliwego. System regulacji steruje wszystkimi ustawieniami temperatury i pracą aplikatora. Pistolety Nordson z serii H-400 służą do nakładania termotopliwego kleju termoplastycznego na produkt i zostały zaprojektowane do użytku z urządzeniami i wężami firmy Nordson do materiałów topliwych. Pistolety H-400 zapewniają ciągłą pracę i regularne dostarczanie kleju, minimalizując opóźnienia. Automatyczne pistolety i węże z serii RTD zapewniają lepszą kontrolę temperatury przy dużej niezawodności i bezpieczeństwie. Sklejarka wyposażona jest w sterowanie wzorcem PC-40, które opiera się na sterowaniu czasowym, co umożliwia szybką i łatwą konfigurację, wybór lub modyfikację schematu nanoszenia materiału podczas nanoszenia na podłoża poruszające się ze stałą prędkością. Kontroluje osadzanie się materiału na ruchomej powierzchni (podłożu). To urządzenie jest wyposażone w sterowanie MultiScan, które zapewnia indywidualne wartości odniesienia dla każdego podgrzewanego elementu i diagnostykę za pomocą mikroprocesora.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wymiary (DxGxW) mm 603x343x559
Waga ok. 41 Kg
Zakres lepkości cps 1000-30.000
Objętość zbiornika 3714 ml
Pojemność zbiornika 3,6 kg
Szybkość topnienia Kg / h 3,6
Maksymalna prędkość pompowania 6: 1 kg / min 0,5
Maksymalna prędkość pompowania 14: 1 kg / min 0,5
Maksymalna prędkość pompowania 21: 1 kg / min 0,9
Zakres temperatury otoczenia 0-50 ° C
Zakresy temperatur pracy System sterowania UniScan ° C 105-205
Zakres temperatur pracy System sterowania MultiScan ° C 70-230
Temperatura kontroli stabilności ° C 0,5
Zalecane ciśnienie robocze bar 0,70 - 4,15
Maksymalne hydrauliczne ciśnienie robocze z pistoletem 6: 1 bar 37,2
Maksymalne hydrauliczne ciśnienie robocze z pistoletem 14: 1 bar 86,9
Maksymalne hydrauliczne ciśnienie robocze z pistoletem 21: 1 bar 103,4
Maksymalna liczba rur 2
Maksymalne zużycie energia 380 VAC delta, 50-60 Hz, 3 fazy

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English