Powlekarka do tabletek NICOMAC SWC ELITE LAB 9.9 ISOLATOR Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 19 maja 2022

Dane techniczne

Pojemność (max) 12 L
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Nicomac jest światowym liderem w produkcji urządzeń do pomieszczeń czystych, maszyn do granulacji, urządzeń do powlekania folią i cukrem.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne. Ten system powlekania jest idealny do powlekania błoną i cukrem tabletek, peletek, granulek i innych formowanych produktów.

GŁÓWNE CECHY:
Miska do powlekania połączona z izolatorem. W pełni zamknięta powłoka zapewniająca wysoką moc produktu. SWC ma niezrównaną wydajność procesu powlekania tabletek i peletek. Powlekarki Nicomac Elite mogą pracować przy 15% maksymalnej wydajności wsadu w tym samym bębnie bez żadnych modyfikacji. W bębnie z pełną ścianką można powlekać rdzenie dowolnego rodzaju: cylindryczne, podłużne, okrągłe, owalne sferoidalne, granulki, twardą i miękką kapsułkę. Dowolna wielkość: od 400 µm proszku do 2 mm tabletek do dużych rozmiarów. W ostatnim dziesięcioleciu Nicomac opracował spersonalizowane powlekacze dla produktu o wysokiej sile działania pod izolatorem. Uważają, że w przypadku tego rodzaju produktów tylko lakier do ścian litych, bez perforacji, jest w stanie zagwarantować prawdziwie szczelny system. Korpus maszyny, w tym obszar konserwacji, jest całkowicie zamknięty, aby uniknąć możliwego narażenia operatora. Specjalny system mycia wewnątrz bębna oraz w strefie konserwacji jest w stanie zagwarantować doskonały iw pełni zamknięty proces czyszczenia. Brak perforacji w bębnie gwarantuje łatwe czyszczenie w każdym procesie. W bębnie o pełnych ścianach woda obracająca się pozwala na doskonałe czyszczenie dzięki efektowi mechanicznemu zmniejszającemu zużycie wody.

Rok: 2008

DANE TECHNICZNE
Całkowita pojemność L 12
Pojemność użytkowa L 9,9
Min. sugerowane obciążenie L 1
System suszenia Blow Master

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English