Mieszalnik do cieczy / kremów Microfluidics M-210EH Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 771
Ostatnia aktywność 18 stycznia 2021

Dane techniczne

Homogenizator Tak
Moc 11.2 kW
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2555,0 × 900,0 × 2000,0
Waga 400 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Mikroprzepływ maksymalizuje płyn energetyczny na jednostkę objętości, co skutkuje jednolitymi cząstkami submikronowymi i wielkościami kropelek. Łatwy w użyciu, jest w stanie przetwarzać szeroką gamę płynów, od prostych emulsji olej w wodzie po wysoce ścierne zawiesiny stałe w cieczy.
 
SEKTOR UŻYTKOWANIA:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcyjne.

CECHY „:
Każda maszyna z serii M-210EH zawiera 15-konny moduł elektrohydrauliczny, który zapewnia moc pompy z podwójnym efektem. Pompa wzmacniacza wzmacnia ciśnienie hydrauliczne, a to z kolei daje ciśnienie do przepływu produktu. Ciśnienie procesowe od 2500 do 30 000 psi można wybrać za pomocą prostego obrotu pokrętła. Pompa intensyfikatora jest zaprojektowana tak, aby zapewnić pożądane ciśnienie ze stałą prędkością przepływu produktu. Podczas gdy pompa porusza się w jednym kierunku, prowadzi produkt pod stałym ciśnieniem przez komorę interakcji. Wewnątrz komory znajdują się specjalnie zaprojektowane mikrokanały o stałej geometrii, dzięki którym produkt przyspiesza przy dużych prędkościach, tworząc siły ścinające i uderzające, gdy przepływ produktu uderza w siebie i na powierzchnie odporne na zużycie, określając pożądane rezultaty. Podczas gdy pompa intensyfikatora kontynuuje jazdę w jednym kierunku, seria zaworów zwrotnych umożliwia wyjęcie produktu na przeciwległym końcu pompy. Gdy pompa wzmacniacza kończy swój skok, zmienia kierunek i objętość nowego produktu jest powtarzana pod ciśnieniem. Stwarza to stały przepływ produktu / ciśnienia przez komorę interakcyjną. Po wyjściu z komory interakcji produkt może być kierowany przez opcjonalny wymiennik ciepła, zawracany przez układ do dalszego przetwarzania lub kierowany na zewnątrz do następnego etapu procesu, określając pożądane wyniki.

Rok budowy: 1996

DANE TECHNICZNE
Długość 2555 mm
Szerokość 900 mm
Wysokość 2000 mm
Waga netto 400 kg

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English