Wszyscy może teraz z łatwością tworzyć skomplikowane i niepowtarzalne wzory na tkaninach i ubraniach dzięki do haftu maszyny. Exapro oferuje szeroką gamę używanych maszyn hafciarskich jedno- i/lub wielogłowicowych, które są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. Jest to bez wątpienia doskonałe narzędzie dla branży tekstylnej. W naszym katalogu można znaleźć godnych zaufania producentów, takich jak Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF.  Liczne wybrane przez nas funkcjonalności mają na celu zwiększenie efektywności i precyzji działania każdej firmy. Możesz być pewien, że Exapro dostarczy Ci najlepsze dostępne hafciarki.

Hafciarka Tajima TMEF-612

Rok: 1990

Ilość głowic 12
Ilość kolorów 6

Hafciarka Tajima TMEF-612

Rok: 1990

Ilość głowic 20
Odcinanie nici Tak
Ilość kolorów 6

Hafciarka ZSK 174 mscd2

Rok: 1991

Ilość głowic 12
Ilość kolorów 9

Tajima TMFD-G1215

Rok: 1994

Jest po generalnym remoncie Długość 7080 mm Szerokość 2200 mm Wysokość 1800 mm Waga 2600 kg

Hafciarka ZSK MSCD 212

Rok: 1994

Ilość głowic 12
Długość haftu 40 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 800
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 80 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka Tajima TMFD-G1215-S

Rok: 1995

Ilość głowic 15
Długość haftu 680 mm
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 400 mm

Wielogłowicowa hafciarka ZSK X 12 11 - 495

Rok: 1995

Ilość głowic 12
Szerokość haftu 495 mm
Ilość kolorów 11
Max. szybkość (punkty/min.) 850

Hafciarka Barudan BENSME-YN-15

Rok: 1995

Ilość głowic 15
Ilość kolorów 9

Wielogłowicowa hafciarka ZSK X 12 15 - 495

Rok: 1996

Ilość głowic 12
Szerokość haftu 495 mm
Ilość kolorów 15
Max. szybkość (punkty/min.) 850

Hafciarka Barudan BENS-YN-17U

Rok: 1996

Ilość głowic 17
Długość haftu 320 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 320 mm

Hafciarka Tajima TMEG-G918

Rok: 1996

Ilość głowic 19
Długość haftu 400 mm
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 550 mm

Hafciarka Barudan BENSH-WN-24U

Rok: 1997

Ilość głowic 24
Długość haftu 650 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 18
Szerokość haftu 600 mm
Odcinanie nici Tak

Hafciarka Barudan BENSH-WN-24U

Rok: 1997

Ilość głowic 24
Długość haftu 650 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 18
Szerokość haftu 600 mm

Hafciarka Barudan UNITECH BEX

Rok: 1997

Ilość głowic 12
Ilość kolorów 5

Hafciarka TAJIMA TMFD-G1212

Rok: 1998

Ilość głowic 12
Długość haftu 56 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 870
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 48 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka ZANGS X15ZZMSCA

Rok: 1999

Ilość głowic 15
Długość haftu 470 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 870
Ilość kolorów 11
Szerokość haftu 400 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka ZSK JB 06 11

Rok: 1999

Ilość głowic 6
Ilość kolorów 11

Hafciarka Tajima TFGN-1215

Rok: 2002

Ilość głowic 15
Ilość kolorów 12

Hafciarka Zsk XCF 15 11 400

Rok: 2002

Ilość głowic 15
Długość haftu 400 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 900
Ilość kolorów 11
Szerokość haftu 50 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka Barudan BENYHE-ZQ-B04U

Rok: 2002

Ilość głowic 4
Długość haftu 450 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 15
Szerokość haftu 520 mm
Czytnik


Prezentacja hafciarki jednogłowicowe/wielogłowicowe

Nie szukaj dalej niż Exapro, jeśli potrzebujesz hafciarki jednogłowicowej/wielogłowicowej dla przemysłu tekstylnego. Oferujemy szeroką gamę używanego sprzętu przemysłowego, w tym najwyższej klasy hafciarki zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami. Maszyny te mogą z łatwością tworzyć skomplikowane projekty na tkaninach i odzieży dzięki ich jedno- lub wielogłowicowym projektom. Nasze alternatywy mają różne funkcje mające na celu zwiększenie produktywności i dokładności, a nasz kompetentny zespół jest tutaj, aby pomóc Ci wybrać sprzęt, który najlepiej spełni Twoje potrzeby.  Możesz być pewien, że Exapro oferuje najlepsze hafciarki na rynku.

Exapro oferuje duży wybór maszyn do haftowania, które przeszły testy w celu zapewnienia wysokiej jakości projektów. Wszystkie typy firm mogą znaleźć maszynę odpowiadającą ich potrzebom, od modeli jednogłowicowych do wielogłowicowych. Małe i skomplikowane projekty, które muszą być produkowane w małych ilościach, takie jak nazwy lub logo, najlepiej nadają się do hafciarki jednogłowicowej. Produkcja na większą skalę dobrze sprawdza się w przypadku hafciarek wielogłowicowych, ponieważ mogą one szyć wieloma nićmi jednocześnie, zapewniając maksymalną wydajność. Precyzyjnie kontrolowana technologia jest wbudowana w każdą maszynę, co pozwala zagwarantować dokładność każdego projektu. Możesz także wybierać spośród wielu funkcji, takich jak panele LCD, automatyczne zarządzanie napięciem lub obsługa wielu kolorów. 

W zależności od konkretnych potrzeb i wielkości zamówień, bardziej odpowiednia może być maszyna jedno- lub wielogłowicowa . Wszystkie hafciarki w Exapro są wykonane z wysokiej jakości komponentów i są zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat. Zapewniamy również stałe wsparcie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystasz swój zakup. Dzięki konkurencyjnym cenom nigdy nie było lepszego czasu na inwestycję w hafciarkę i przeniesienie swojej firmy na wyższy poziom. Bez względu na zakres projektu hafciarka może pomóc w szybkim i wydajnym wykonaniu pracy. Od maszyn jednogłowicowych odpowiednich do małych i skomplikowanych projektów po maszyny wielogłowicowe przeznaczone do produkcji na większą skalę — mamy coś, co zaspokoi Twoje potrzeby. Dzięki funkcjom, takim jak możliwość pracy wielokolorowej, ekrany LCD i automatyczna kontrola naprężenia, hafciarki Exapro oferują narzędzia do tworzenia pięknych, profesjonalnych projektów w mgnieniu oka. Inwestycja w hafciarkę to świetny sposób na przeniesienie firmy na wyższy poziom i poszerzenie jej możliwości.

Jakie są główne zalety maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych?

Wykorzystanie maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych w sektorze tekstylnym przynosi korzyści przede wszystkim dzięki zwiększonej produktywności, precyzji i oszczędności kosztów. Ponieważ wiele głowic może szyć jednocześnie, hafciarki wielogłowicowe mogą znacznie skrócić czas produkcji. Przekłada się to na szybsze, dokładniejsze wyniki przy mniejszych nakładach pracy. Nawet przy użyciu małych, skomplikowanych motywów dokładność obecnej technologii haftu gwarantuje prawidłowe rezultaty. Ponadto umożliwia firmom szybkie i łatwe tworzenie szerokiej gamy projektów. Ponadto niektóre maszyny są wyposażone w takie funkcje, jak automatyczne obcinanie nici, które zwiększają produktywność i zmniejszają ilość odpadów.

Główni producenci maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych?

Z wielką radością oferujemy w Exapro szeroką gamę używanych maszyn przemysłowych, w tym hafciarki. Nasza linia produktów obejmuje znane marki, w tym Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF i inne.

  • Brother jest popularną marką znaną ze swoich maszyn do szycia i hafciarki, oferującą wysokiej jakości produkty, które są idealny do użytku komercyjnego. Ich maszyny są wyposażone w łatwe w obsłudze elementy sterujące, regulowane prędkości i szeroki wybór akcesoriów. 
  • Happy Machines to kolejna niezawodna marka, która zapewnia trwałe maszyny z intuicyjnym interfejsem i zaawansowanymi funkcjami.
  • Tajima słynie ze swoich wysokowydajnych hafciarek, które są dostępne zarówno w wersji jednogłowicowej i wielogłowicowe dla różnych rodzajów produkcji.
  • ZSK to kolejna znana marka oferująca wysoce zaawansowane maszyny wielogłowicowe idealne do zastosowań komercyjnych aplikacje. 
  • Barudan

Mamy również do wyboru innych czołowych producentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy szukasz maszyny jednogłowicowej, czy wielogłowicowej, możesz mieć pewność, że nasza różnorodność Cię zaspokoi. Możesz poprosić naszą wykwalifikowaną kadrę o pomoc w doborze maszyny najlepiej dopasowanej do Twoich wymagań.

Jakie są główne parametry maszyny?

Przy wyborze hafciarki należy wziąć pod uwagę przede wszystkim szybkość, dokładność, łatwość obsługi oraz zintegrowane funkcje. Szybkość ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na to, jak szybko projekt może zostać ukończony. Dodatkowo ważna jest precyzja, ponieważ mniejsze, bardziej skomplikowane projekty wymagają bardzo dokładnej maszyny. Istotne jest również poszukiwanie sprzętu, który jest prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Wreszcie technologie, takie jak automatyczne obcinanie nici lub replikatory projektów, mogą pomóc zmaksymalizować produktywność i ograniczyć ilość odpadów.

Liczba głowic i czółenek, które mają być użyte w hafciarce, ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na szybkość realizacji projektu skończone. Liczba głowic w hafciarkach jednogłowicowych zwykle waha się od jednej do czterech. W zależności od pożądanej liczby pracowników hafciarki wielogłowicowe występują w różnych konfiguracjach. Innym kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest liczba czółenek, ponieważ określa ona, ile kolorów można wykorzystać w jednym wzorze. Przy wyborze hafciarki należy również wziąć pod uwagę szerokość i długość haftu w milimetrach. W zależności od typu maszyny wymiary te mogą wynosić zaledwie 200 & razy; 200 mm.

Maksymalna liczba punktów na minutę hafciarki będzie się różnić w zależności od typu i jakości hafciarki. Ogólnie rzecz biorąc, hafciarki jednogłowicowe mogą osiągać do 1000-2000 ściegów/min, podczas gdy hafciarki wielogłowicowe mogą osiągać do 15000-20000 ściegów/min. Ponadto niektóre maszyny oferują nawet zwiększenie prędkości, aby w razie potrzeby szybciej szyć.

Znalezienie idealnej hafciarki do Twoich potrzeb jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki Exapro. W naszym obszernym spisie używanego sprzętu przemysłowego znajdują się maszyny różnych producentów, różnych miejsc i roczników. Aby uzyskać najlepszą ofertę dla siebie, możesz filtrować wyniki na podstawie swojego regionu, producenta lub roku modelowego. Dla dodatkowego spokoju, każdy nasz sprzęt obejmuje również gwarancję. Współpracując z Exapro, możesz być pewien, że otrzymujesz idealną hafciarkę dla swojej firmy.

Jaki jest obszar użytkowania tych maszyn?

Hafciarki są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach w przemyśle tekstylnym, od tworzenia skomplikowanych projektów po etykietowanie odzieży w pojedyncza przepustka. Maszyny te mogą być używane do różnych przedmiotów, w tym odzieży, czapek, toreb i innych. Ponadto maszyny jednogłowicowe są idealne do małych, skomplikowanych projektów, podczas gdy maszyny wielogłowicowe są idealne do produkcji na większą skalę. Z Exapro możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszą maszynę do swoich potrzeb, niezależnie od zastosowania.

Wybierając maszynę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

Znalezienie idealnego modelu dla swoich potrzeb wymaga uwzględnienia wielu aspektów przy wyborze hafciarki. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę prędkość. Bardzo ważne jest, aby znaleźć maszynę, która odpowiada Twoim celom produkcyjnym, ponieważ decyduje o tym, jak szybko można zakończyć pracę. Małe, skomplikowane projekty będą wymagały wyższego stopnia dokładności, więc precyzja maszyny jest również kluczowa. Dodatkowo, ważne jest, aby szukać urządzeń, które są proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Inne funkcje, które mają niektóre maszyny, obejmują replikatory projektów, które są tworzone w celu zaoszczędzenia czasu poprzez wielokrotne stosowanie określonych wzorów lub projektów na dużych obszarach. Kolejnym kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest liczba głów i lotek.

Koszt hafciarki jedno-/wielogłowicowej może wahać się od zaledwie 7 000 EUR do nawet 30 000 EUR, w zależności od typu i jakości maszyny. Właściwą cenę dla swojego budżetu należy ustalić biorąc pod uwagę cechy, charakterystykę i producenta maszyny. Uwzględnij również wszelkie przyszłe koszty wysyłki, dostawy lub naprawy. Nasz doświadczony personel w Exapro jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealną maszynę do Twoich wymagań w przystępnej cenie.

Zawsze możesz skorzystać z naszego algorytmu wyceny Valorexo, aby określić uczciwą cenę rynkową.

Kupując używaną maszynę, upewnij się, że otrzymujesz maszynę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom -maszyny głowicowej lub wielogłowicowej poprzez prowadzenie badań. Zacznij od sprawdzenia funkcji urządzenia i specyfikacji, zwracając szczególną uwagę na jego szybkość, dokładność, łatwość obsługi i zintegrowane funkcje. Aby mieć pewność, że nabywasz najlepszą alternatywę dla swojego projekt, spójrz także na producenta i rok produkcji sprzętu. Upewnij się, że maszyna jest sprawna i nie ma żadnych oznak rdza lub zużycie podczas osobistej kontroli.

 
Rozpocznij sprzedaż lub kup swoje używane maszyny teraz!