Wszyscy może teraz z łatwością tworzyć skomplikowane i niepowtarzalne wzory na tkaninach i ubraniach dzięki do haftu maszyny. Exapro oferuje szeroką gamę używanych maszyn hafciarskich jedno- i/lub wielogłowicowych, które są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. Jest to bez wątpienia doskonałe narzędzie dla branży tekstylnej. W naszym katalogu można znaleźć godnych zaufania producentów, takich jak Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF.  Liczne wybrane przez nas funkcjonalności mają na celu zwiększenie efektywności i precyzji działania każdej firmy. Możesz być pewien, że Exapro dostarczy Ci najlepsze dostępne hafciarki.

Hafciarka Tajima TFGN-1212 (680x400)

Rok: 2010

Ilość głowic 12
Długość haftu 680 mm
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 400 mm

Hafciarka TAJIMA TFGN 1212

Rok: 2010

Ilość głowic 12
Długość haftu 680 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1100
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 400 mm
Czytnik

Hafciarka ZSK Jafa 0612-400

Rok: 2014

Ilość głowic 6
Długość haftu 400 mm
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 500 mm

Hafciarka ZSK XCFA 1509-400 (700)

Rok: 2006

Ilość głowic 15
Długość haftu 400 mm
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 700 mm

Hafciarka ZSK XCFA 1509-400

Rok: 2008

Ilość głowic 15
Szerokość haftu 700 mm
Długość haftu 400 mm

Hafciarka Barudan BEKY 1508

Rok: 2018

Ilość głowic 8
Długość haftu 380 mm
Ilość kolorów 15
Szerokość haftu 450 mm

Hafciarka Tajima Happy HCR 1506

Rok: 2013

Ilość głowic 6
Szerokość haftu 360 mm
Długość haftu 450 mm

Hafciarka ZANGS X15ZZMSCA

Rok: 1999

Ilość głowic 15
Długość haftu 470 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 870
Ilość kolorów 11
Szerokość haftu 400 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka Tajima TMCE-G60912

Rok: 2003

Ilość głowic 12
Długość haftu 1000 mm
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 470 mm

Hafciarka TAJIMA TMLG-G616

Rok:

Ilość głowic 16
Długość haftu 70 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 720
Ilość kolorów 6
Szerokość haftu 55 mm
Czytnik Dyskietka

Hafciarka Barudan BEXY S1506CII

Rok: 2015

Ilość głowic 6
Długość haftu 450 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 15
Szerokość haftu 380 mm
Odcinanie nici Tak

Hafciarka Ricoma 8 heads

Rok: 2010

Ilość głowic 8
Ilość kolorów 12


Hafciarka Barudan BEKS-Z1218

Rok: 2017

Ilość głowic 18
Długość haftu 800 mm
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 500 mm

Hafciarka Barudan 17 heads

Rok: 2019

Ilość głowic 17
Ilość kolorów 12

Hafciarka Taji̇ma TFGN 918

Rok: 2005

Ilość głowic 18
Długość haftu 7200 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1100
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 1500 mm
Czytnik Dyskietka

22-głowicowa hafciarka Tajima TFGN-622

Rok: 2007

Ilość głowic 22
Długość haftu 700 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1100
Ilość kolorów 6
Szerokość haftu 330 mm

Hafciarka SWF SB

Rok: 2011

Ilość głowic 18
Długość haftu 400 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1200
Ilość kolorów 9
Szerokość haftu 1500 mm

Hafciarka Tajima TMFD-1215

Rok:

Ilość głowic 15
Długość haftu 680 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1000
Ilość kolorów 12
Szerokość haftu 400 mm

Hafciarka Taji̇ma TFGN 630

Rok: 2006

Ilość głowic 30
Długość haftu 400 mm
Max. szybkość (punkty/min.) 1100
Ilość kolorów 6
Szerokość haftu 1500 mm


Prezentacja hafciarki jednogłowicowe/wielogłowicowe

Nie szukaj dalej niż Exapro, jeśli potrzebujesz hafciarki jednogłowicowej/wielogłowicowej dla przemysłu tekstylnego. Oferujemy szeroką gamę używanego sprzętu przemysłowego, w tym najwyższej klasy hafciarki zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami. Maszyny te mogą z łatwością tworzyć skomplikowane projekty na tkaninach i odzieży dzięki ich jedno- lub wielogłowicowym projektom. Nasze alternatywy mają różne funkcje mające na celu zwiększenie produktywności i dokładności, a nasz kompetentny zespół jest tutaj, aby pomóc Ci wybrać sprzęt, który najlepiej spełni Twoje potrzeby.  Możesz być pewien, że Exapro oferuje najlepsze hafciarki na rynku.

Exapro oferuje duży wybór maszyn do haftowania, które przeszły testy w celu zapewnienia wysokiej jakości projektów. Wszystkie typy firm mogą znaleźć maszynę odpowiadającą ich potrzebom, od modeli jednogłowicowych do wielogłowicowych. Małe i skomplikowane projekty, które muszą być produkowane w małych ilościach, takie jak nazwy lub logo, najlepiej nadają się do hafciarki jednogłowicowej. Produkcja na większą skalę dobrze sprawdza się w przypadku hafciarek wielogłowicowych, ponieważ mogą one szyć wieloma nićmi jednocześnie, zapewniając maksymalną wydajność. Precyzyjnie kontrolowana technologia jest wbudowana w każdą maszynę, co pozwala zagwarantować dokładność każdego projektu. Możesz także wybierać spośród wielu funkcji, takich jak panele LCD, automatyczne zarządzanie napięciem lub obsługa wielu kolorów. 

W zależności od konkretnych potrzeb i wielkości zamówień, bardziej odpowiednia może być maszyna jedno- lub wielogłowicowa . Wszystkie hafciarki w Exapro są wykonane z wysokiej jakości komponentów i są zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat. Zapewniamy również stałe wsparcie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystasz swój zakup. Dzięki konkurencyjnym cenom nigdy nie było lepszego czasu na inwestycję w hafciarkę i przeniesienie swojej firmy na wyższy poziom. Bez względu na zakres projektu hafciarka może pomóc w szybkim i wydajnym wykonaniu pracy. Od maszyn jednogłowicowych odpowiednich do małych i skomplikowanych projektów po maszyny wielogłowicowe przeznaczone do produkcji na większą skalę — mamy coś, co zaspokoi Twoje potrzeby. Dzięki funkcjom, takim jak możliwość pracy wielokolorowej, ekrany LCD i automatyczna kontrola naprężenia, hafciarki Exapro oferują narzędzia do tworzenia pięknych, profesjonalnych projektów w mgnieniu oka. Inwestycja w hafciarkę to świetny sposób na przeniesienie firmy na wyższy poziom i poszerzenie jej możliwości.

Jakie są główne zalety maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych?

Wykorzystanie maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych w sektorze tekstylnym przynosi korzyści przede wszystkim dzięki zwiększonej produktywności, precyzji i oszczędności kosztów. Ponieważ wiele głowic może szyć jednocześnie, hafciarki wielogłowicowe mogą znacznie skrócić czas produkcji. Przekłada się to na szybsze, dokładniejsze wyniki przy mniejszych nakładach pracy. Nawet przy użyciu małych, skomplikowanych motywów dokładność obecnej technologii haftu gwarantuje prawidłowe rezultaty. Ponadto umożliwia firmom szybkie i łatwe tworzenie szerokiej gamy projektów. Ponadto niektóre maszyny są wyposażone w takie funkcje, jak automatyczne obcinanie nici, które zwiększają produktywność i zmniejszają ilość odpadów.

Główni producenci maszyn jednogłowicowych/wielogłowicowych?

Z wielką radością oferujemy w Exapro szeroką gamę używanych maszyn przemysłowych, w tym hafciarki. Nasza linia produktów obejmuje znane marki, w tym Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF i inne.

  • Brother jest popularną marką znaną ze swoich maszyn do szycia i hafciarki, oferującą wysokiej jakości produkty, które są idealny do użytku komercyjnego. Ich maszyny są wyposażone w łatwe w obsłudze elementy sterujące, regulowane prędkości i szeroki wybór akcesoriów. 
  • Happy Machines to kolejna niezawodna marka, która zapewnia trwałe maszyny z intuicyjnym interfejsem i zaawansowanymi funkcjami.
  • Tajima słynie ze swoich wysokowydajnych hafciarek, które są dostępne zarówno w wersji jednogłowicowej i wielogłowicowe dla różnych rodzajów produkcji.
  • ZSK to kolejna znana marka oferująca wysoce zaawansowane maszyny wielogłowicowe idealne do zastosowań komercyjnych aplikacje. 
  • Barudan

Mamy również do wyboru innych czołowych producentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy szukasz maszyny jednogłowicowej, czy wielogłowicowej, możesz mieć pewność, że nasza różnorodność Cię zaspokoi. Możesz poprosić naszą wykwalifikowaną kadrę o pomoc w doborze maszyny najlepiej dopasowanej do Twoich wymagań.

Jakie są główne parametry maszyny?

Przy wyborze hafciarki należy wziąć pod uwagę przede wszystkim szybkość, dokładność, łatwość obsługi oraz zintegrowane funkcje. Szybkość ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na to, jak szybko projekt może zostać ukończony. Dodatkowo ważna jest precyzja, ponieważ mniejsze, bardziej skomplikowane projekty wymagają bardzo dokładnej maszyny. Istotne jest również poszukiwanie sprzętu, który jest prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Wreszcie technologie, takie jak automatyczne obcinanie nici lub replikatory projektów, mogą pomóc zmaksymalizować produktywność i ograniczyć ilość odpadów.

Liczba głowic i czółenek, które mają być użyte w hafciarce, ma kluczowe znaczenie, ponieważ wpływa na szybkość realizacji projektu skończone. Liczba głowic w hafciarkach jednogłowicowych zwykle waha się od jednej do czterech. W zależności od pożądanej liczby pracowników hafciarki wielogłowicowe występują w różnych konfiguracjach. Innym kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest liczba czółenek, ponieważ określa ona, ile kolorów można wykorzystać w jednym wzorze. Przy wyborze hafciarki należy również wziąć pod uwagę szerokość i długość haftu w milimetrach. W zależności od typu maszyny wymiary te mogą wynosić zaledwie 200 & razy; 200 mm.

Maksymalna liczba punktów na minutę hafciarki będzie się różnić w zależności od typu i jakości hafciarki. Ogólnie rzecz biorąc, hafciarki jednogłowicowe mogą osiągać do 1000-2000 ściegów/min, podczas gdy hafciarki wielogłowicowe mogą osiągać do 15000-20000 ściegów/min. Ponadto niektóre maszyny oferują nawet zwiększenie prędkości, aby w razie potrzeby szybciej szyć.

Znalezienie idealnej hafciarki do Twoich potrzeb jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki Exapro. W naszym obszernym spisie używanego sprzętu przemysłowego znajdują się maszyny różnych producentów, różnych miejsc i roczników. Aby uzyskać najlepszą ofertę dla siebie, możesz filtrować wyniki na podstawie swojego regionu, producenta lub roku modelowego. Dla dodatkowego spokoju, każdy nasz sprzęt obejmuje również gwarancję. Współpracując z Exapro, możesz być pewien, że otrzymujesz idealną hafciarkę dla swojej firmy.

Jaki jest obszar użytkowania tych maszyn?

Hafciarki są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach w przemyśle tekstylnym, od tworzenia skomplikowanych projektów po etykietowanie odzieży w pojedyncza przepustka. Maszyny te mogą być używane do różnych przedmiotów, w tym odzieży, czapek, toreb i innych. Ponadto maszyny jednogłowicowe są idealne do małych, skomplikowanych projektów, podczas gdy maszyny wielogłowicowe są idealne do produkcji na większą skalę. Z Exapro możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszą maszynę do swoich potrzeb, niezależnie od zastosowania.

Wybierając maszynę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

Znalezienie idealnego modelu dla swoich potrzeb wymaga uwzględnienia wielu aspektów przy wyborze hafciarki. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę prędkość. Bardzo ważne jest, aby znaleźć maszynę, która odpowiada Twoim celom produkcyjnym, ponieważ decyduje o tym, jak szybko można zakończyć pracę. Małe, skomplikowane projekty będą wymagały wyższego stopnia dokładności, więc precyzja maszyny jest również kluczowa. Dodatkowo, ważne jest, aby szukać urządzeń, które są proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Inne funkcje, które mają niektóre maszyny, obejmują replikatory projektów, które są tworzone w celu zaoszczędzenia czasu poprzez wielokrotne stosowanie określonych wzorów lub projektów na dużych obszarach. Kolejnym kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest liczba głów i lotek.

Koszt hafciarki jedno-/wielogłowicowej może wahać się od zaledwie 7 000 EUR do nawet 30 000 EUR, w zależności od typu i jakości maszyny. Właściwą cenę dla swojego budżetu należy ustalić biorąc pod uwagę cechy, charakterystykę i producenta maszyny. Uwzględnij również wszelkie przyszłe koszty wysyłki, dostawy lub naprawy. Nasz doświadczony personel w Exapro jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealną maszynę do Twoich wymagań w przystępnej cenie.

Zawsze możesz skorzystać z naszego algorytmu wyceny Valorexo, aby określić uczciwą cenę rynkową.

Kupując używaną maszynę, upewnij się, że otrzymujesz maszynę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom -maszyny głowicowej lub wielogłowicowej poprzez prowadzenie badań. Zacznij od sprawdzenia funkcji urządzenia i specyfikacji, zwracając szczególną uwagę na jego szybkość, dokładność, łatwość obsługi i zintegrowane funkcje. Aby mieć pewność, że nabywasz najlepszą alternatywę dla swojego projekt, spójrz także na producenta i rok produkcji sprzętu. Upewnij się, że maszyna jest sprawna i nie ma żadnych oznak rdza lub zużycie podczas osobistej kontroli.

 
Rozpocznij sprzedaż lub kup swoje używane maszyny teraz!