Niestety ta oferta nie jest już aktualna

Suszarnia rozpyłowa Labotrade SD-100

Czy chcesz otrzymyć powiadomienie jeśli w przyszłości pojawi się taka maszyna? Jeśli tak, wpisz swój adres e-mail poniżej - poinformujemy Cię jak tylko dostępna będzie alternatywa.

Lista podobnych maszyn

Suszarnia rozpyłowa Labotrade SD-100

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2012
Liczba ofert online 61
Ostatnia aktywność 31 marca 2020

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość - × - × -
Waga-
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia - niepodłączony

Opis

Suszarnia rozpyłowa Labotrade SD-100

Sprzęt ten został usunięty z powodu zaprzestania działalności krajowego producenta
Wszystkie z nich są sprzedawane według stanu, co spowodowałoby suszenie rozpyłowe

Sprzedaż dostępnych przedmiotów według stanu

TECHNOLOGIA PUNTA
Instalacje suszenia rozpyłowego przekształcają roztwory (i / lub zawiesiny) podawane w jednolitym proszku w sposób ciągły, bez natychmiastowej manipulacji lub obróbki pośredniej, chroniąc, a tym samym zapewniając jakość i jakość produktu, który ma być otrzymany.
System ten jest używany w wielu procesach i gałęziach przemysłu, ponieważ zmienne, takie jak przepływy, temperatury, prędkości mogą być regulowane lub regulowane w zależności od termowrażliwości materiału, takiego jak wilgoć lub granulometria, która jest wymagana w produkcie końcowym.

ZALETY PROCESU
Wysoka wydajność
Odparowanie wody (lub rozpuszczalnika) chłodzi cząstkę, umożliwiając stosowanie wysokich temperatur powietrza bez wpływu na końcowy efekt
Dobra prezentacja produktu
Łatwa obsługa, minimalny personel do obsługi
Ciągłość w pracy

PRODUKTY SUSZĄCE: ROZWIĄZANIA - ZAWIESZENIA - EMULSJE
• RYBOŁÓWSTWO (np. Woda z rybich ogonów, miazga)
• JAJKA
• DROŻDŻA
• LACTEOS
• ZBOŻA (np. Glukoza, ekstrakt słodowy, skrobie)
• KAWA, TE, MATE
• ORGANIC:
1.- Kwasy organiczne
2.- Sprzedaż ekologiczna
3.- Związki azotu
• KATALIZATORY, KOLORYSTYKI
• FARMACEUTYKI
• CURTIENT
• TWORZYWA SZTUCZNE (np. Polichlorek winylu, polioctan winylu, emulsja melaniny)
• DETERGENTY
• NAWOZY, HERBICYDY I INSEKTYCYDY.
• CERAMICOS (gliny do toalet, podłóg, ścian, płytek)
• MINERAŁY
• CHEMIKALIA

DOSTĘPNE WYPOSAŻENIE:

1) LABOTRADE DEPOZYT 4000 L Z WENTYLATOREM IMPULSIONOWYM
LABOTRADE Model SD-100 Rok 2016
Złóż 4000 l, zbudowany ze stali nierdzewnej. AISI-316; zamontowany na cylindrycznej konstrukcji nogi, wyposażony w właz DN-500 i wizualne okienko inspekcyjne z ostrością. Zawiera wentylator napędu
Całkowita wysokość: 4000 mm
Ø Zewnętrzna: 2000 mm
Sprzedaż według stanu.

2) SEPARATOR CYLINDRA 750 L DEPOZYT LABOTRADE
Złóż LABOTRADE za pomocą separatora cystern cyklonowych ze stali nierdzewnej; Górna część z płaskim dnem AISI-316 z powietrzem. Montowane na cylindrycznej podstawie.
Wymiary ok. (Mm): 1440 x 1440 podstawy x 3,050 wysokości
Separator cyklonowy jest urządzeniem służącym do oddzielania cząstek stałych zawieszonych w powietrzu, gazie lub strumieniu cieczy, bez użycia filtra powietrza, przy użyciu wiru do separacji. Efekty rotacji i grawitacji są używane do oddzielania mieszanin ciał stałych i płynów. Metoda może również oddzielać małe kropelki cieczy od strumienia gazowego.
Przepływ powietrza o dużej prędkości jest ustalany w cylindrycznym lub stożkowym pojemniku zwanym cyklonem. Powietrze przepływa spiralnie, zaczynając od najwyższego (najszerszego końca) cyklonu do najniższego (najwęższego) i kończąc się w górę centralnego przepływu, który wychodzi przez rurę wylotową (w najwyższej części cyklon). Duże (i gęstsze) cząstki w strumieniu obrotowym mają zbyt dużą bezwładność, aby podążać za silną krzywą skierowaną w górę cyklonu, i zderzają się ze ścianą, a następnie spadają do najniższej części cyklonu, gdzie można je usunąć. W układzie stożkowym przepływ obrotu staje się coraz bardziej wąski, zmniejszając coraz bardziej promień przepływu, co pozwala na usuwanie coraz większej liczby małych cząstek. Geometria cyklonu wraz z jego przepływem objętościowym określa punkt odcięcia cyklonu. Jest to wielkość cząstek, które zostaną usunięte z przepływu z wydajnością 50%. Cząstki większe niż punkt odcięcia cyklonu będą usuwane bardziej skutecznie, a mniejsze cząstki z mniejszą wydajnością.
Alternatywna konstrukcja cyklonu wykorzystuje wtórny strumień powietrza do zbierania cząstek, które zderzają się o ściany urządzenia, aby chronić je przed ścieraniem. Pierwotny strumień powietrza zawierający cząstki wchodzi z dna cyklonu i jest wymuszany obrotem spiralnym przez obracające się ostrza. Wtórny strumień powietrza wchodzi do górnej części cyklonu i porusza się w dół, przechwytując cząstki z głównego strumienia powietrza. Przepływ wtórny pozwala na montaż kolektora poziomo, ponieważ popycha cząstki do obszaru gromadzenia, a zatem nie wymaga jedynie siły grawitacji do spełnienia swojej funkcji.

3) ZBIORNIK ZASILANIA Z LABOTRADEM POMPĄ PŁYNNĄ PIERŚCIEŃ
    
LABOTRADE Model LOH-25003
Składa się z pompy próżniowej z pierścieniem cieczowym i tacek depozytowych wykonanych ze stali nierdzewnej. AISI-304.
Wymiary (mm): 1030 x 1030 podstawy x 1540 wysokości
Depozyt o pojemności 60 l.

Pompy próżniowe z pierścieniem cieczowym i sprężarki z pierścieniem cieczowym wykorzystują fazę ciekłą jako element sprężający zamiast tłoków lub innych elementów mechanicznych. Ponieważ wirnik pompy jest odsunięty od stojana, pierścień cieczy tworzący się podczas obrotu pozostawia objętość dostępną dla gazu, który nie jest symetryczny. Gaz wchodzi do strefy o większej objętości i jest kierowany do obszaru o mniejszej objętości, a zatem opuszcza pompę pod wyższym ciśnieniem niż weszła, ponieważ ta sama masa gazu zajmuje teraz mniejszą objętość (pamiętając równanie gazów doskonałych, PV = nRT, gdzie P jest ciśnieniem gazu, V objętością, n liczbą moli lub, powiedzmy, masą gazu, R jest idealną stałą gazu i T temperaturą, jeśli n musi być stałe, a V spada, P musi rosnąć w warunkach izotermicznych).

Mając na uwadze, że gaz lub para doprowadza się do kontaktu z cieczą, możliwe jest wybranie odpowiedniej cieczy do przeprowadzenia procesu wykańczania w tego typu pompach z pierścieniem cieczowym, na przykład absorpcji jakiegoś lotnego składnika obecnego w cieczy. gaz lub pary, które przeszłyby do fazy ciekłej.


Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Zobacz alternatywne oferty

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English