Maszyna czyszczaca / myjnia Labotrade C-20 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2012
Liczba ofert online 48
Ostatnia aktywność 5 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2600,0 × 1450,0 × 2050,0
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

LABOTRADE Model C-20
Zawiera jednostkę sterującą i pompę INOXPA. Montowany na podstawie ze stali nierdzewnej z kołami. Sprzedaż według stanu
Wymiary zewnętrzne (mm): 1450 x 2600 podstawy x 2050 wysokości
Reaktor 1000 L z oporem i ujściem Ø 430 mm

CIP Cleaning Control to system otwarty, zdolny do czyszczenia zbiorników, rur i wyposażenia, zarówno w trybie Cold CIP, jak i Hot CIP.
Jest to system dostosowany do indywidualnych potrzeb, dostosowany do różnych rodzajów i ilości środków czyszczących, zgodnie z potrzebami każdej branży.

Opiera się na procedurze wysyłania i zwracania, co wiąże się z odzyskiwaniem dużej części środków czyszczących. Ponadto posiada metodę impulsową / pauzową do mycia zbiorników lub sprzętu; zapewnia to dokładne i jednolite czyszczenie ścian pojemników przez przerywany deszcz, który nie pozwala na zastój w nich produktów czyszczących.

Systemy czyszczące C.I.P.: Nie ma potrzeby demontażu systemu produkcyjnego
System czyszczenia C.I.P. (czyszczenie na miejscu) polega na czyszczeniu sprzętu produkcyjnego bez demontażu, co stanowi znaczącą przewagę nad tradycyjnymi systemami czyszczenia.

System polega na przepuszczaniu przez system zbiorników i linii technologicznych szeregu roztworów czyszczących i dezynfekujących w obiegu zamkniętym z niektórych zbiorników przygotowawczych tych roztworów, zgodnie z sekwencjami i czasami ustalonymi a priori. Systemy te obsługują wysoki stopień automatyzacji, ale można je również skonfigurować tak, aby działały ręcznie.

Cel systemu czyszczącego C.I.P. jest eliminacja związków organicznych z procesu, ponieważ są one podstawą wzrostu bakterii i prekursorów zjawisk biokorozji. Czyszczenie zbiorników i rur jest chemicznym czyszczeniem na podstawie parametrów; stężenie i rodzaje środków czyszczących, temperatura i czas. Brud rozpuszcza się chemicznie, a prędkość płynu musi być odpowiednia do odprowadzania cząstek oddzielonych od brudu. Programy prania będą zależały od produktu i wymagań sanitarnych.

Rozwiązanie C.I.P. jest przygotowywany przez dodanie odczynnika do zbiornika preparatu i zawracanie roztworu przez instalację procesową przez pompę odśrodkową umieszczoną równolegle do pompy produktu. Odczynnik dozuje się do zbiornika za pomocą pompy dozującej i jednocześnie dodaje się wodę, aby uzyskać pożądane stężenie. Po osiągnięciu wymaganej koncentracji produktu system kontroli wykryje go i powiadomi, że zakończył etap przygotowania do rozpuszczenia.

Wnioski, dla których jest to wskazane
    Jedzenie
    Środowiskowy.
    Przemysłowe

Zalety produktu
    Wysoce konfigurowalny system w cyklach płukania, kwasu i zasady.
    Z odzyskiem opcjonalnego roztworu czyszczącego.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English