Producent LABCONCO
Model 3610000
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Urządzenia laboratoryjne i medyczne
ID produktu P60324080

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 783
Ostatnia aktywność 1 marca 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Pozioma ławki laminarny przepływ został zaprojektowany i zrealizowane, aby można przetwarzać inne materiały wewnątrz sterylnego środowiska. Całkowita ochrona przed kurzem i zarazków rozszerza wykorzystanie tej ławce do najbardziej różnych sektorów: mikrobiologicznych, bakteriologiczne, farmaceutycznym, elektronicznym, optycznym.
 
Sektorów zużycia:
Produkt lub próbki ochrona jest istotne w wielu zastosowaniach laboratoryjnych i produkcyjnych. Obejmuje przemysłu farmaceutyczny, elektroniczny, lotniczy, laboratoriów biologicznych, medycyny sądowej, jedzenie, diety i urządzeń medycznych.

GŁÓWNE CECHY:
Szafa przepływ laminarny filtry HEPA tworzy cząstki wolne od środowiska odbierają powietrze przez filtr wyczerpując się po powierzchni roboczej w postaci laminarnego lub jednokierunkowy strumień powietrza. Ponieważ powietrze wewnątrz obudowy nie zawiera żadnych cząstek w powietrzu, to jest sterylna. Komora laminarna zapewnia znacznie bardziej ekonomicznie opłacalne rozwiązanie dla mniejszych procesów skalę niż w pomieszczeniach czystych przemysłowej. Laminarne gwarantuje przepływ powietrza, aby powietrze w całym gabinecie otrzymuje często i konsekwentnie. Gwarantuje również, że cząstki wytwarzane w szafie nie zostać uwięzione w martwych rogach powietrza.

DANE TECHNICZNE
Przednim otworem mm 1850x770
Napięcie V 115
Waga ca. kg 136
cykl 60
Faza 1
Aktualny AMP. 16

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English