Jak kupować używane maszyny
z Exapro

Znajdź swoją kolejną maszynę

Dlaczego warto kupować na Exapro

Tak jak ponad 500 000 specjalistów, znajdź odpowiednie używane urządzenie na naszej giełdzie maszyn używanych Exapro

best price

Znajdź następną maszynę w uczciwej cenie rynkowej

search

Wyszukuj łatwo za pomocą katalogu lub wyszukiwarki

compliance

System weryfikacji sprzedawców w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji

support

Skorzystaj z osobistej pomocy dedykowanego agenta

visit

Umów bezpośrednią lub wirtualną wizytę i dokonaj zakupu

O Exapro

Exapro to internetowa giełda, na której znajdziesz szeroki wybór używanych maszyn przemysłowych, od urządzeń do obróbki metalu i drewna po maszyny do pakowania i drukowania. Nasza platforma została zaprojektowana, aby połączyć Cię z sprzedawcami z całego świata, zapewniając Ci dostęp do globalnej sieci dostawców maszyn.

W Exapro rozumiemy, że zakup maszyn może okazać się skomplikowanym i czasochłonnym procesem, dlatego staramy się uczynić go jak najprostszym i najszybszym. Nasza platforma oferuje przyjazny użytkownikowi interfejs, potężne narzędzia wyszukiwania oraz szeroki wybór ofert, co umożliwia szybkie znalezienie odpowiedniego sprzętu do konkretnych potrzeb.

Nasze oferty zawierają szczegółowe opisy, specyfikacje i zdjęcia każdej maszyny, co pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z nią i podjęcie świadomej decyzji. Możesz również bezpośrednio kontaktować się z sprzedawcami w celu uzyskania dodatkowych informacji czy też negocjacji ceny.

Nie ważne czy jesteś właścicielem małej firmy, szukającym pojedynczej maszyny, czy też dużą firmą przemysłową, potrzebującą wielu urządzeń - Exapro ma wszystko, co potrzebujesz, aby znaleźć odpowiednią maszynę w odpowiedniej cenie. Nie czekaj więc! Zacznij przeglądać nasze oferty już dziś i znajdź idealną maszynę dla swojego biznesu!

Fakt, że sprzedajemy maszyny nie oznacza, że nimi jesteśmy!

Jak kupić maszynę

Przejdź na stronę Exapro, przeglądaj kategorie, by znaleźć odpowiednią maszynę.

1

Sprecyzuj wyniki wyszukiwania - użyj filtrów, aby zoptymalizować swoje wyszukiwanie i znaleźć maszyny, które spełniają Twoje konkretne wymagania.

2

Sprawdź ofertę maszyny - kliknij na maszynę, która Cię interesuje, aby zobaczyć jej pełny opis, specyfikację, zdjęcia oraz filmy.

3

Skontaktuj się ze sprzedawcą - jeśli jesteś zainteresowany maszyną, kliknij przycisk "Skontaktuj się ze sprzedawcą", aby skontaktować się z agentem Exapro odpowiedzialnym za ogłoszenie. Możesz zadawać pytania, prosić o dodatkowe informacje czy też negocjować cenę.

4

Złóż ofertę - gdy uzgodnisz cenę i warunki z agentem Exapro, zostaniesz skontaktowany bezpośrednio z oferentem.

5

Zaplanuj wizytę - najkorzystniej jest zawsze dokonać inspekcji maszyny przed potwierdzeniem zakupu. Umów się na wizytę w siedzibie sprzedawcy - fizyczną lub wirtualną.

6

Zorganizuj płatność i dostawę - gdy uzgodnisz wszystkie szczegóły dotyczące faktury, możesz zorganizować logistykę z sprzedawcą.

7

Odbierz i sprawdź maszynę - gdy maszyna zostanie dostarczona, dokładnie ją sprawdź, aby upewnić się, że jej stan nie pogorszył się od czasu inspekcji. Jeśli pojawią się jakieś problemy, skontaktuj się ze sprzedawcą oraz Exapro - jesteśmy do dyspozycji także po zakupie.

8

Oto kilka porad dotyczących kupowania używanych maszyn za pośrednictwem Exapro

Aby znaleźć maszynę odpowiadającą Twoim potrzebom produkcyjnym, możesz skorzystać z następujących narzędzi:

Pasek wyszukiwania

Jest to najszybszy sposób. Wystarczy wpisać markę, model lub rodzaj maszyny. Nasza wewnętrzna wyszukiwarka podpowie Ci sugestie pogrupowane według kategorii, producenta lub modelu.

search

Przeglądaj maszyny według kategorii

Alternatywnie, możesz przeglądać nasz katalog maszyn przechodząc od kategorii głównej do podkategorii. Zawsze sprawdzaj, czy znajdujesz się w odpowiedniej podkategorii (np. centra obróbcze 5-osiowe).

category

Skorzystaj z naszych narzędzi wyszukiwania maszyn

Rozwinęliśmy zaawansowane narzędzia filtrowania, które pomogą Ci szybko znaleźć odpowiednią maszynę. Możesz filtrować maszyny według:

- producenta
- lokalizacji (kontynentu lub kraju)
- roku produkcji
- specyfikacji technicznej

filters

Wybierz swój język, walutę i system miar

Exapro jest dostępne w wielu językach. Wybierz ten, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie oferty maszyn są tłumaczone, choć niektóre z tych tłumaczeń są automatycznie.

Masz także możliwość wyboru waluty. Sprzedawcy zawsze podają cenę w swojej walucie, ale otrzymasz aktualizowaną wycenę w wybranej przez siebie walucie.

Przełączaj między systemem metrycznym i imperialnym wedle potrzeb..

language

Sprawdź nasze najlepsze oferty w sekcji "Hot deals" lub śledź najnowsze dodane maszyny w sekcji "Nowe oferty"

Szukasz najbardziej konkurencyjnych cen? Zawsze gotów na dobrą okazję zakupową? Sprawdź sekcję "Hot deals", w której umieszczamy maszyny dostępne w atrakcyjnych cenach.

A jeśli chcesz śledzić nowo dodane oferty, zawsze możesz odwiedzić menu "Nowe oferty".

hot deal

Sprawdź nasz kalendarz aukcyjny

W naszym serwisie publikujemy również aukcje organizowane przez główne firmy aukcyjne działające w branży przemysłowej, z których można przejść bezpośrednio do ich systemów licytacji.

auctions

Sortuj wyniki by łatwo znaleźć najbardziej interesujące wyniki

Możesz sortować wyniki zgodnie z własnymi preferencjami według:

- trafności wyników
- producenta
- roku produkcji
- ceny
- daty dodania oferty

ordering

Załóż konto na Exapro

Założenie konta jest bezpłatne i umożliwia dostęp do dodatkowych usług. Dzięki rejestracji możesz:

- ustawić swoją walutę, język i system miar
- zarządzać subskrypcją newsletterów
- skontaktować się z agentem Exapro
- zapytać o maszyny bez konieczności podawania swoich danych kontaktowych
- zweryfikować swoje konto co umożliwi bardziej efektywnej pośrednictwo z sprzedającym
- dodać maszynę, którą możesz chcieć sprzedać w przyszłości

Pamiętaj, aby przy zakładaniu konta wypełnić swoje dane profilu tak dokładnie, jak to możliwe. Umożliwi Ci to natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji oraz sprawi, że Twoje zapytania będą bardziej wiarygodne, co przyczyni się do szybszego kontaktu ze sprzedającymi.

account

Wysyłanie zapytań

Wybierz starannie interesujące Cię maszyny i wyślij zapytanie do oferentów. Otrzymasz natychmiastową odpowiedź od naszego zespołu i wkrótce potem bardziej precyzyjną odpowiedź od sprzedających.

Aby dostarczyć Ci wszelkich informacji potrzebnych do szybkiego podjęcia decyzji, upewnij się, że wysyłając zapytanie uwzględniasz wszystkie swoje pytania techniczne jak i te dotyczące procesu sprzedaży. Umożliwi nam to sprawne przeprowadzenie całego procesu.

ask

Nie musisz martwić się o wiarygodność sprzedającego

W Exapro przykładamy wagę do tego by kontaktować klientów tylko z oferentami, którzy przeszli przez nasz proces weryfikacyjny. Chroni to przed oszustwami i niesłownymi sprzedającymi. Zawsze zachęcamy też do inspekcji maszyny przed zakupem, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku z punktu widzenia technicznego. Nie wszystkie maszyny używane są przecież w takim samym stanie.

verified

Zawsze zorganizuj inspekcję, niezależnie od tego, czy będzie to wizyta wirtualna czy fizyczna

Kiedy wszystko zostanie potwierdzone i ustalone, Twój agent Exapro skontaktuje Cię z właścicielem maszyny. Zachęcamy do zorganizowania inspekcji maszyny. Za pomocą aplikacji takich jak Whatsapp lub Google Meet możesz zorganizować wirtualną wizytę. Oczywiście najlepiej jest zaplanować wizytę na miejscu, aby mieć czas na dokładne sprawdzenie maszyny i lepsze ocenienie niezbędnej logistyki.

W Exapro zawsze zachęcamy do sprawdzenia maszyny przed potwierdzeniem zakupu.

visit

Upewnij się, że wiesz dokładnie co jest wliczone w cenę maszyny

Jesteś w bezpośrednim kontakcie ze sprzedawcą. Zawsze upewnij się, że masz klarowny obraz tego, co jest wliczone w cenę maszyny, jakiej pomocy możesz oczekiwać od sprzedawcy i jak zorganizować swoją część logistyki (demontaż, pakowanie, załadunek, transport, rozładunek, rozpakowanie, montaż i uruchomienie).

Należy również ustalić wszystkie aspekty finansowe oraz możliwe gwarancje bezpośrednio z sprzedawcą.

responsive

Referencje

Nasz zespół pomoże Ci w nabyciu odpowiedniej maszyny

Twoje zapytania będą obsługiwane przez jednego z członków naszego 22-osobowego zespołu. Mówimy w 12 językach i łącznie mamy ponad 20 lat doświadczenia w handlu maszynami.

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO