Maszyna przemysłu farmaceutycznego Kramer 79 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 898
Ostatnia aktywność 23 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Stal nierdzewna wibracją rotacyjna tabletka deduster. To urządzenie, umieszczone w rynnie wylotowej tabletkarce, zapewnia łagodne odpylania tabletek o różnych kształtach.

Sektorów zużycia:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyki, jedzenie, diety, wyroby medyczne, produkcja. Idealna do produkcji średnich obciążeń i zastosowań naukowych

GŁÓWNE CECHY:
Skierowane do góry Deduster to system wibracyjny rosnące cząstki pyłu, które umożliwia usunięcie z tabletki w górę ścieżki, pozostawiając je czysty do dalszego sprawdzenia metalu i opakowania. Optymalna widzenia przepływ tabletek, proces można monitorować wizualnie w każdym czasie przez obudowę akrylowego. Zwarta konstrukcja, minimalne rozmiary. Potrzebne są żadne narzędzia Łatwy montaż i demontaż. Łatwe do czyszczenia. Wykonany zgodnie z wymaganiami GMP. Deduster łatwo dostosować do różnych konfiguracji naciśnij wyładowczych tabletek. System mieszania pyłu skutecznie usuwa cząstki kurzu z tabletek. Regulowana wysokość gniazdko umożliwiające podłączenie do wykrywacza metalu. Części kontaktowe i pokrywa górna wykonane są ze stali nierdzewnej.

N. 2 dostępne jednostki.

DANE TECHNICZNE
Częstotliwość Hz 50
Napięcie V 220
Waga 24 kg
amp 1

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English