Linia do wytłaczania Krah Germany KR-800 Zweryfikowany sprzedawca

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Użytkownik - duże firmy
Aktywny od 2021
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 23 lutego 2021

Dane techniczne

Średnica ślimaka 125 mm
Wydajność 1200 kg/h
Typ z pojedynczym ślimakiem
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 23000,0 × 16000,0 × 5800,0
Waga 60000 kg
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 16 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status przygotowany do transportu

Opis

Seria KRAH KR to wysokowydajna linia do wytłaczania śrubowego jednoślimakowego firmy Krah, która jest kompletnym zakładem do produkcji rur z tworzyw sztucznych do produkcji konstrukcji ściennych (zgodnie z DIN16961 itp.) Lub rur pełnościennych (zgodnie z ISO 4427 itp.) średnice od DN 300 mm do DN 5000 mm wykonane z polietylenu o dużej gęstości lub polipropylenu. Nawet armatura, studzienki i zbiorniki mogą być produkowane przy użyciu tylko jednej linii KR Line, aby pokryć więcej segmentów rynku.

Rury mogą być produkowane w długościach od 1m do 6m, a na specjalne zamówienie nawet dłuższe, na dowolnym wymaganym projekcie ściany zgodnie z międzynarodowymi normami. Główne zastosowania produktów z rur o ścianach strukturalnych to zastosowania niskociśnieniowe, takie jak kanalizacja, drenaż, woda burzowa, ujście / pobór wody morskiej, systemy irygacyjne, a nawet zbiorniki magazynowe. Możliwość określenia najbardziej efektywnego projektu ściany rury za pomocą Krah Software Mickey zapewnia klientowi produkcję rur, kształtek i studzienek zgodnie z normami i jako wartość dodaną zgodnie z wymaganiami projektu.

Najnowsza linia Krah to KR800-max z wydajnością około 1.500 kg / h dla rury DN / ID1000, PE100, z SN8 (zgodnie z ISO9969). Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że rura profilowana ma mniejszą wagę w porównaniu z rurami o pełnych ściankach, a jednocześnie może być bardzo opłacalna w środowiskach o dużych obciążeniach. Znaczna oszczędność kosztów i ciągła produkcja zapewnia klientowi doskonały wynik produkcyjny i sprzedażowy. Co więcej, każda rura może być wyprodukowana ze zintegrowanym kielichem i króćcem, co zapewnia najbardziej ekonomiczne i zrównoważone rozwiązanie do połączeń elektrooporowych
z trzpieniami
800 mm
1000 mm
1200 mm
1600 mm
2000 mm
2400 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English