Producent Kornfeil
Model Ekoblok
Rok 2020
Lokalizacja Republika Czeska CZ
Rodzaj Piekarnictwo - inne
ID produktu P210321005

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Osoba prywatna
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 14 kwietnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2500,0 × 550,0 × 2200,0
Waga 800 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status podłączony do prądu

Opis

Kornfeil ecoblock odnowiony w styczniu 2020 roku. W pełni funkcjonalny. Pracujący. SPRZĘT DO EFEKTYWNEGO WYKORZYSTANIA ODPADOWEGO CIEPŁA. Posiadamy również zbiorniki magazynowe na 1500 litrów wody do ekobloku.
Jak maksymalnie efektywnie pracować piekarni bez strat energii? Dzięki urządzeniu EkoBlok Bypass możesz nie tylko zaoszczędzić do 25% energii wejściowej do produktów piekarniczych, regulować odprowadzanie pary i spalin, ale także ekologicznie obsługiwać piekarnię.

EkoBlok to ekologiczne urządzenie do pełnego wykorzystania i przetwarzania energii odpadowej, spalin i pary z pieców piekarniczych na gaz i olej, a także z kotłów parowych i na olej termalny. Zapewnia redukcję zanieczyszczeń ze spalin z poszczególnych pieców, w tym emisji CO2, a także chroni środowisko.
Bypass zapewnia całkowicie bezpieczną pracę piekarni nawet przy nadmiarze energii, ponieważ przenosi spaliny i parę z pieców na zewnątrz wymienników
EkoBlock. Na podstawie bilansu energetycznego każdej piekarni zaprojektujemy bezpośrednio na miarę wielkość EkoBloka z uwzględnieniem pojemności zbiorników magazynowych.

Dzięki zastosowaniu urządzenia EkoBlok piekarnie znacznie ograniczają zużycie energii. W przypadku małych i średnich piekarni są to oszczędności rzędu 20-25%, w przypadku piekarni dużych i przemysłowych można osiągnąć oszczędności nawet do 25%. Dzięki podłączeniu wszystkich przewodów spalinowych i parowych pieców piekarniczych bezpośrednio do EkoBlok, koszty dostawy certyfikowanych kominów do odprowadzania spalin ulegną znacznemu obniżeniu. Dzięki instalacji EkoBlok piekarnie potrzebują tylko jednej rury wylotowej.

Energia pozyskiwana ze spalin i skraplania ciepła pary jest przekazywana do gorącej wody (ok. 85 ° C) i dalej gromadzona w zbiorniku do dalszego wykorzystania do celów grzewczych i chłodniczych. Druga moc wyjściowa ciepła odpadowego (ok. 40 ° C) służy do wstępnego podgrzewania zimnej wody pod ciśnieniem do zbiorników CWU i zaopatrzenia w wodę do parowników.
Ogrzewanie wody technologicznej i użytkowej
Ogrzewanie pomieszczeń piekarni
Podgrzewanie do produkcji pary
Obsługa zmywarki
Ogrzewanie proxy
Chłodzenie produktów piekarniczych
Chłodzenie wyprawy piekarniczej
Klimatyzowane miejsca pracy

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English