Używana prasa rolowa Koenig & Bauer KBA Prisma 4/1 Web Press

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - duże firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 11 marca 2020

Dane techniczne

Ilość stacji 4
Szerokość wstęgi 1450 mm
Szerokość druku 578 mm
Prędkość 75000 u/h
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

KBA
Maszyna offsetowa KBA PRISMA 8pp jest zaprojektowana do druku 4 na 1, aby zapewnić większą elastyczność w drukowaniu kolorowych gazet. Cylindryczny krążek z jednej strony odpowiada na powszechne przesunięcie w kierunku celowania w gazety, rozszerzając opcje zarówno na paginację (skoki dwóch stron) poszczególnych sekcji, jak i liczbę sekcji. KBA PRISMA może wydrukować taką samą liczbę stron, jak jedna drukarka jeden na drugi (2: 1), ale z tylko połową liczby jednostek drukujących, więc początkowy nakład kapitałowy jest niższy, prasa wymaga mniejszej liczby pracowników, zajmuje mniej miejsca i można je szybciej przygotować. Odstąpienie od oferowanej opcji zbierania pożądanych pras dwuobwodowych umożliwia KBA PRISMA połączenie elastyczności prasy obwoźnej z ogromną wydajnością maszyny dwustronnej.
Jednostki drukujące w KBA PRISMA są typu H i mogą być skonfigurowane jako pełne lub częściowe jednostki w linii lub jako wieża dla 4: 4 lub 2 x 2: 2. Cztero-wysoka wieża ma dwa poziomy operacyjne, a na około 5,5 m (18 stóp) jest schludna i zwarta. Jednostki drukujące mogą pełnić podwójną funkcję nadruku w wydaniach podzielonych.
Maksymalna znamionowa wydajność 70 000 kopii na godzinę skraca opóźnienie czasowe między wydarzeniami informacyjnymi a raportami. Istnieje możliwość wyboru cięć od 470 do 578 mm (18,5–22,75 cala). Maksymalna szerokość wstęgi wynosi 1450 mm (57 cali).
KBA PRISMA zawiera bezwałowe napędy KBA DRIVETRONIC do zespołów drukujących, stojaka, zespołu podajnika, rolek ciągnących w nadbudówce i folderze. Zaawansowana technologia konsoli do ustawiania prasy i monitorowania produkcji ułatwia obsługę. Dzięki logicznej budowie modułowej można go łatwo rozbudować w dowolnym momencie. Może być skonfigurowany jako wersja podłogowa dwupiętrowa lub rama pomocnicza.

Dodatkowa opcja
1. Prefolder Jet Web (Panorama)
2. QuadTech® Register Guidance System on ICON ™ (QTI)

Multi Cam (ryc. 2-1; 1) to kamera zamontowana za jednostkami drukującymi, która przekazuje informacje o błędzie, statusie i konfiguracji z systemem kontroli rejestru za pośrednictwem cyfrowej sieci komunikacyjnej, tworząc kompletny system kontroli rejestru. Jeśli znaki rejestru znajdują się poza wyznaczonym miejscem w sieci, MultiCam wysyła polecenia do sterowania procesem, wskazując, jaki silnik korekcyjny należy przesunąć i jak daleko przesunąć je, aby skorygować błąd.
Operator programuje MultiCam do pracy automatycznej i dokonuje ręcznych regulacji podczas drukowania, korzystając z pulpitu sterowania prasą. Podczas programowania kamery MultiCam za pośrednictwem interfejsu sterowania prasą operator wprowadza określone informacje o każdym przebiegu drukowania. Informacje te obejmują lokalizację znaków w Internecie i format drukowanych znaków rejestru.
MultiCam wyszukuje i śledzi znaki rejestracyjne wydrukowane w Internecie podczas drukowania. MultiCam działa w jednym z dwóch trybów: Auto lub Manual. W trybie automatycznym kamera MultiCam automatycznie utrzymuje rejestr powiadamiający sterownik prasy lub odpowiedni silnik, aby w razie potrzeby wykonać ruch korekcyjny. W trybie ręcznym operator używa elementów sterujących prasy, aby wykonać niezbędne ruchy korekcyjne.

3. Umieszczanie i wykrawanie płyt drukarskich
4. Instrukcja Nela
5. System pompy atramentu
6. Nela

Specyfikacja

KBA
Marka: KOENIG & BAUER AG: KBA
    : Prisma 4/1
Model: prasa internetowa
Typ: Coldset Press - podwójna szerokość
Rok: 2005
Pojemność:
- 75 000 kopii na godzinę
- 4 możliwości drukowania w kolorze jednocześnie 32 strony
- Wydrukuj kolejne 8 stron gazety (PANORAMA)
- Szerokość 1400 mm (55,1 cala)
- średnica 1020 mm (40,2 cala)

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English