Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2018
Liczba ofert online 80
Ostatnia aktywność 9 sierpnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Linia pakowania King tablet

Rok: 2009 Stan: doskonały jak nowy

Linia pakowania tabletek składa się z następujących urządzeń:

Logic TPS Bottle Unscrambler R2 Certyfikat CE. Rozmiar maszyny: 1500 mm x 1300 mm x 2000 mm wysoki - rok 2009

King SC15 16-pasmowy licznik listew na tabletki lub kapsułki. W komplecie brakujące skanowanie tabletu i automatyczne odrzucanie butelek. Przebudowany w 2009 roku. Znak CE. Konstrukcja ze stali nierdzewnej. Rozmiar urządzenia: 2100 mm x 1500 mm x 2000 mm wysokości - Instrukcja obsługi online - http://www.ceking.co.uk/ce-king-ltd-machine-manuals/king-sc15l-tablet-counting-machine-manual/index.html # / 1 /

Countec CT-SG-120 - urządzenie do wprowadzania środka osuszającego, maszyna jest w pełni zautomatyzowaną maszyną przeznaczoną do używania saszetek z żelem krzemionkowym w formie rolki. Saszetki są podawane do stanowiska cięcia, przecinane ruchem postępowo-zwrotnym noża i wkładane do butelki z działaniem tłoka. Wydajność wynosi do 120 pojemników / minutę.

King 4 Head Screw Capper, model CS 120, Konstrukcja ze stali nierdzewnej, w pełni strzeżona, kierunek podawania od lewej do prawej, przewijanie, cztery koła kieszonkowe i wylotowe, przebudowane w 2009 r. Oznaczone znakiem CE. Rozmiar maszyny: 2000mm x 1000mm x 1950mm high - Year 2009

Enercon Induction Sealer, Rok 2004, Model: Super seal, na regulowanym stojaku. Doskonała konstrukcja mechaniczna i elektryczna czyni te uszczelniacze najbardziej popularnym wyborem pakerów, szukających niezawodnej wydajności i łatwej obsługi. Kompaktowy uniwersalny system zasilania i uszczelniania wymaga niewielkiej powierzchni i praktycznie nie wymaga konserwacji. Chłodzony powietrzem. Przyjazny dla wody. Super Seal jest idealny do każdego środowiska pakowania, nawet do mycia, ponieważ przedział elektryczny systemu jest chroniony przez szczelną szafkę.

Może być sprzedawany jako kompletna linia lub pojedynczo

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English