Maszyna przemysłu farmaceutycznego KEMUTEC KEK CM Zweryfikowany sprzedawca

Producent KEMUTEC
Model KEK CM
Rok 1999
Lokalizacja Wielka Brytania GB
Rodzaj Inne maszyny branży chemicznej i farmaceutycznej
ID produktu P210214026

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2019
Liczba ofert online 14
Ostatnia aktywność 25 listopada 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia - niepodłączony

Opis

Ta aukcja dotyczy szlifierki stożkowej 1999 KEMUTEC KEK CM.

Młyn stożkowy ostrożnie miele i miele materiał z dużą prędkością, aby uzyskać jednolity i stały rozmiar. Młyn stożkowy KEK jest uznawany na całym świecie za jedną z najbardziej wszechstronnych frezarek rozdrabniających ze względu na szeroki zakres przetwarzanych materiałów. Asortyment KEK obejmuje najszerszą dostępną ofertę, od laboratoriów po produkcję masową i jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym.

Młyny stożkowe KEK mają możliwość pobierania szerokiej gamy materiałów paszowych i wytwarzania równie szerokiej gamy produktów; dzięki czemu ta frezarka jest idealna do sortowania pośredniego zarówno w granulacji na mokro, jak i na sucho. Aby zapewnić maksymalną wszechstronność procesu, obejmuje również sterowanie zmienną prędkością.

Młyny stożkowe Kemutec KEK zapewniają delikatną, niskoenergetyczną formę rozdrabniania i skutecznie eliminują tradycyjne problemy związane z frezowaniem, takie jak hałas, wytwarzanie ciepła i pyłu - co zmniejsza koszty instalacji filtracji powietrza.

Delikatne mielenie jest kontrolowane, nawet w drobnych granicach, przy jednoczesnym zachowaniu ścisłego rozkładu wielkości cząstek. Typowa wielkość zmielonych cząstek mieści się w zakresie D50 między 500 - 1500 mikronów.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English